0850 308 0 308
İletişim Merkezi

WindyCar Araç Kiralama

WindyCar Araç Kiralama

WindyCar, %100 yerli sermaye ile kurulan bir oto kiralama firması olarak RentiCar iş ortakları arasında öne çıkıyor! Günlük kiralamadan kurumsal araç kiralamaya kadar çözümler sunan anlaşmalı firmamızı sitemiz üzerinden keşfedebilir, hızlı ve güvenli online araç kiralama hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz. WindyCar araç kiralama seçeneklerini değerlendirmek için incelemelere başlayarak ihtiyaçlarınıza uygun bir kiralık aracı kolaylıkla bulabilirsiniz!

WindyCar Araç Kiralama Hakkında

WindyCar oto kiralama, otomotiv perakendeciliğinde yarım yüzyıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren Koyuncu Grup’un çatısı altındadır. %100 Türk sermayesi ile kurulan WindyCar, araç kiralama hizmetlerini 2013 yılından bu yana sürdürüyor. Yüksek hizmet kalitesi ile ekonomik fiyat avantajlarını bir arada sunmayı amaçlayan iş ortağımızın geniş şube ağını da sitemizde keşfedebilirsiniz. Türkiye genelinde, havalimanı ve şehir içi şubeleri ile hizmet sağlayan WindyCar kiralama misafirlerinin kiraladığı aracı satın alma imkanı da sunuyor. Sitemizdeki günlük kiralama, kurumsal kiralama, filo kiralama gibi seçenekler içerisinde anlaşmalı firmamızı sıklıkla görebilir, ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir oto kiralama türüne özel hizmet alabilirsiniz. Geniş araç yelpazesini görebileceğiniz RentiCar, farklı pek çok segmentteki otomobilleri ile WindyCar’ı da keşfedebilir, uygun fiyat avantajından yararlanabilirsiniz.

WindyCar Araç Filosu

WindyCar’ın onlarca kiralık araç marka ve modelini hemen sitemizde keşfetmeye başlayın! İş birliği yaptığımız önde gelen firmalardan biri olan WindyCar; ekonomik, orta, lüks gibi birçok sınıfta araç yelpazesine sahip. Böylelikle hem bütçenize hem seyahat koşullarınıza uygun olarak en doğru aracı bulabilirsiniz. Araç çeşitliliği yakıt tipi, vites tipi, araç segmenti gibi kriterlere göre de değişkenlik gösteriyor. Buna göre dizel – benzinli – elektrikli, manuel – otomatik vites gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra sedan, hatchback, SUV gibi farklı kasa tiplerindeki araçları da hızlıca sıralayabilirsiniz. Bunun için kiralama sayfalarımızdaki filtrelerden yararlanmanız yeterli. Örneğin, güvenli ve konforlu bir aile tatili yapmayı düşünüyorsanız popüler SUV modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Daha yeni nesil bir sürüş deneyimi yaşamak için ise arzu ederseniz elektrikli otomobillere göz atabilirsiniz. Opel Corsa, Volvo XC 60, Renault Clio, Dacia Logan, Peugeot 208, Hyundai Bayon, Peugeot 308, Renault Megane, Volkswagen Passat Variant gibi farklı pek çok sınıftaki aracı listeleyerek sizin için en uygun aracı bulabilir, hemen kiralama işlemlerine başlayabilirsiniz. Uygunluk durumuna göre seçtiğiniz aracın muadili bir otomobil ile de çözüm sağlanabileceğini unutmayın.

Araç Kiralama Lokasyonları

RentiCar’da Türkiye’nin dört bir yanındaki şehirler özelinde araç kiralama çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Havalimanlarından kent merkezlerine kadar geniş lokasyon ağımızı keşfedebilir, anlaşmalı firmalarımız üzerinden kiralık araç ihtiyacınıza çözüm sağlayabilirsiniz. İş ortaklarımızdan WindyCar İstanbul Havalimanı, Adana Şakirpaşa Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Muğla Bodrum Havalimanı, Rize Havalimanı, Trabzon Havalimanı ve Kayseri Erkilet Havalimanı gibi pek çok havalimanında öne çıkıyor. Bunun yanı sıra WindyCar İstanbul, Ankara, İzmir, Rize, Muğla, Antalya gibi kentlerde farklı adreslere de sahip. Havalimanları dışındaki diğer lokasyonlardan bazıları şu şekilde:

  • İstanbul: Yenibosna, Maltepe, Zeynep Kamil
  • Ankara: Yüksek Hızlı Tren Garı
  • İzmir: Gaziemir

Siz de anlaşmalı firmamız üzerinden seyahat edeceğiniz lokasyona özel araç kiralama çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Türkiye genelindeki kiralama noktalarını incelemek için Tüm Lokasyonlar sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Farklı Sürelerde Araç Kiralama Seçenekleri

Sitemizde farklı pek çok kiralık araç çözümünü bulabileceğiniz gibi süre bazında da seçenekleri inceleyebilirsiniz. Özellikle kısa vadeli bir kiralama yapacaksanız günlük kiralamadan yararlanabilirsiniz. Bu sayede günübirlik, 1 haftalık ya da 15 günlük gibi süreler için uygun fiyatlı kiralık araçları bulabilirsiniz. 30 gün ve üzeri süreler için kiralık araç arıyorsanız aylık araç kiralamadan da faydalanabilirsiniz. 1 aydan uzun sürelerde aylık araç kiralama çok daha hesaplı seçenekler sunabiliyor. Böylece şehir içinde uzun süre bir araca ihtiyacınız olacaksa da araç satın alma masraflarına girmeden kiralama konforunu yaşayabilirsiniz. Aylık araç kiralama, sunduğu esnek zaman dilimleri sayesinde hem bireysel hem kurumsal müşterilere hitap etmeyi başarıyor. Bunun dışında uzun dönem ve ticari araç kiralama seçenekleri de mevcut. 12 – 36 ayları arası kiralamalar için uzun dönem çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmanıza bir ulaşım ağı sunmak isterseniz de ticari araç kiralamayı değerlendirebilirsiniz. İş ortağımız WindyCar’ı da ilgili araç kiralama seçenekleri içerisinde görebilirsiniz.

WindyCar Kiralama Koşulları

Firmaların araç kiralama koşulları birbirinden farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra araç kiralama firmaları, belirli aralıklarla koşullarını da güncelleyebilir. Bu nedenle araç kiralayacağınız dönem özelinde güncel koşul ve şartları incelemenizde yarar var. Genelde 21 yaş ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma gibi şartlar aranıyor olsa da tüm bunlar değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle tüm iş ortaklarımızın güncel kiralık araç koşullarını takip edebilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

WindyCar firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

WindyCar firmasının 19 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

WindyCar firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı WindyCar
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 835.65 ₺
Max. Günlük Ücret 8647.85 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 15
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

WindyCar Kiralık Araçlar

WindyCar Araç Filosu

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

WindyCar Firma Lokasyonları

WindyCar Kiralama Koşulları

WindyCar Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

WindyCar firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.