0850 308 0 308
İletişim Merkezi

YOL 24 Rent Araç Kiralama

Yol 24 Araç Kiralama 

Konforlu araçları ve standartların üzerine müşteri hizmetleriyle dikkat çeken Yol 24 Rent A Car eşsiz yolculukların mimarı olmaya geliyor! RentiCar’ın önemli iş ortakları arasında yer alan markanın birbirinden özel araçları seyahat ihtiyaçlarınıza eşsiz bir deneyim sunmaya aday. İş, tatil veya günlük aktivitelerinizdeki seyahatlerinizi özenli bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız hemen iş ortağımızın araç filosunu incelemeye başlayın! Araç kiralama hizmetlerinde lider firmalar RentiCar’da elinizin altında. Yol 24 araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Yol 24 Araç Kiralama Hakkında 

Araç kiralama hizmetleri söz konusu olduğunda kaliteli bir hizmet deneyimlemek için birçok unsuru göz önünde bulundurmak gerekiyor. Araç modellerinin bakımı, güvenliği ve müşteri desteği gibi unsurlar yol boyunca kusursuz bir deneyim için oldukça önemli. İşte Yol 24 araç kiralama firması müşterilerine bu unsurlar için değerli hizmetler sunan markalar arasında.  Yol 24 Rental Car, geniş araç filosu ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkıyor. Antalya’da kurulan firma müşterilerine hızlı, güvenilir ve esnek araç kiralama çözümleri sunuyor. Yol 24 araç kiralama firması ile her türlü ihtiyaca hitap eden araç filosunu uygun fiyat politikasıyla değerlendirmek mümkün. Buna ek olarak firma 7/24 müşteri desteği ve araç güvencesi hizmetleriyle de müşterilerinden tam not alıyor. Yol 24 araç kiralama firmasını tercih ederek eşsiz bir yolculuk deneyimi kazanabilirsiniz. Her geçen gün hizmet ağını genişleten firma Antalya’nın birçok bölgesinde yer alan ofisleriyle yanınızda! Antalya havalimanı araç kiralama, otogar araç kiralama veya şehir için kiralama ihtiyaçlarınızda Yol 24’ü tercih edebilirsiniz. 

Yol 24 Araç Kiralama Seçenekleri

Yol 24 kiralama hizmetleri dahilinde birçok araç seçeneği bulmanız mümkün. İş ortağımızın sunduğu araç filosu her ihtiyaca hitap edebilecek kadar çeşitli ve zengin. İster tatil ister iş aktiviteleri için araç ihtiyaçlarınızda firmanın filosunu rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak Yol 24 araç kiralama hizmetlerinden dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar yararlanmanız mümkün. Aylık araç kiralama gibi uzun dönem kiralama ihtiyaçlarınız için firmanın filosunu tercih edebilirsiniz. RentiCar Yol 24 araç kiralama hizmetlerine pratik bir şekilde ulaşabilmenizin yolu olarak daima sizinle! Sitemizin hızlı ve kullanışlı arayüzü ile dilediğiniz Yol 24 Rent A Car aracına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

RentiCar’dan Yol 24 Araç Kiralama Nasıl Yapılır? 

Yol 24 firmasının araç filosunu görüntülemek ve kiralama işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak ana sayfamızdaki arama kutucuğunu kullanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak kiralık araç arama kutucuğunda talep edilen kiralanacak konum, alış tarihi, alış saati ve teslim tarihi gibi bilgileri girmeniz gerekiyor. Bununla birlikte uzun bir kiralama süresi tercihinizse aylık araç kiralama veya uzun dönem araç kiralama kutucuklarını işaretlemeyi unutmayın. Ardından karşınıza çıkan kiralık araç modelleri arasında Yol 24 firmasının söz konusu bölgeye sunduğu seçenekleri görebilirsiniz. Eğer sadece firmanın araç filosunu incelemek istiyorsanız sitemizin filtre özelliği sizinle. Araç listesini yan kısmında bulunan filtre seçeneklerinden “Kiralama Firması” bölümünden Yol 24 firmasını işaretleyerek araç seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

RentiCar İle Yol 24 Araç Kiralama Avantajları 

Değerli iş ortaklarımız arasında yer alan Yol 24 araç kiralama firması, müşterilerine eşsiz bir seyahat deneyimi ve birçok avantaj sunuyor. RentiCar’ın üstün kaliteli hizmetleriyle de sağlanan avantajlarla her yol daha keyifli ve konforlu! RentiCar ile Yol 24 kiralama firmasının hizmetlerinden faydalanmayı tercih ederseniz, şu avantajlar sizi bekliyor:

  • Geniş Araç Filosu: Yol 24 araç kiralama firmasında birçok farklı araba modeli bulunuyor. Sedan, hatchback, SUV, minibüs ve daha birçok kategoride araç seçenekleri firmanın filosunda bulmanız mümkün.

  • Esnek Kiralama Seçenekleri: Yol 24 firması farklı kiralama sürelerine cevap verebiliyor. Günlük, haftalık ve aylık araç kiralama hizmetleri için firmayı tercih edebilirsiniz.

  • Kapsamlı Müşteri Desteği: Yol 24 araç kiralama firması, kiralama sürecinin her adımında yanınızda. Firmanın müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile kusursuz bir araç kiralama deneyimi sizi bekliyor.

  • Sigorta ve Donanım Desteği: RentiCar üzerinden Yol 24 firmasının sunduğu birçok güvenceye ulaşabilirsiniz. Hasar güvencesi sigortası, tam kaza güvencesi, bebek koltuğu ve daha fazlası iş ortağımızla sunduğumuz hizmetler olarak karşınızda!

Bu tür avantajlara ek olarak firmanın araçlara ve kiralama lokasyonlarına özel olarak sunduğu hizmetler de bulunuyor. Yol 24 araç kiralama firmasının sunduğu tüm avantajları incelemek için hemen RentiCar’dan kiralama işlemlerine başlayın!

Yol 24 Araç Kiralama Fiyatları 

Yol 24 araç kiralama fiyatları birçok unsura göre değişkenlik gösteriyor. Araç modeli, kiralama süresi ve kiralanacak bölge gibi unsurlar fiyatları doğrudan etkileyebiliyor. Bununla birlikte firmanın sunduğu sigorta, ek sürücü ve navigasyon gibi hizmetler de fiyatları etkileyen unsurlar arasında. Markanın geniş araç filosu sayesinde ihtiyaçlarınıza hitap edecek aracı rahatlıkla bulabilirsiniz. RentiCar dünyası araç kiralama hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilmeniz için yanınızda! “Kampanyalar” sayfamızı inceleyerek araç kiralama hizmetlerine dair birçok fırsat yakalayabilirsiniz.

Kuruluş Tarihi

YOL 24 Rent firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

YOL 24 Rent firmasının 6 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

YOL 24 Rent firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı YOL 24 Rent
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1450 ₺
Max. Günlük Ücret 1450 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 1
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

YOL 24 Rent Kiralık Araçlar

YOL 24 Rent Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

YOL 24 Rent Firma Lokasyonları

YOL 24 Rent Kiralama Koşulları

YOL 24 Rent Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

YOL 24 Rent firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.

YOL 24 Rent Araç Kiralamada Sıkça Sorulan Sorular

Yol 24 araç kiralama firması ne zaman kuruldu?

Yol 24, 2018 yılında Antalya’da kurulan bir araç kiralama firmasıdır. Her geçen gün araç kiralama filosunu geliştiren firmanın Antalya’da birçok ofisi bulunmaktadır.

Yol 24 Findeks notu kaç olmalı?

Yol 24 firmasından araç kiralayabilmek için belirli bir Findeks kredi notuna sahip olmanız gerekir. Kredi notunuzun araç kiralama işlemleri için yeterli olup olmadığını kiralama süreçlerinde öğrenebilirsiniz.

Yol 24 araç kiralama koşulları nelerdir? 

Yol 24 firmasından araç kiralamak için beklenen koşullar hizmete göre değişkenlik gösterir. Seçilen araç modeli ve kiralama süresi gibi unsurlara göre değişen koşulları kiralama sayfamızdaki araç bilgilerinden öğrenebilirsiniz.