Ana Sayfa
Lokasyonlar

Erzincan Araç Kiralama & Erzincan Oto Kiralama

Nüfusu 300.000 civarında olan Erzincan, Türkiye'nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan bir ildir. Güzel doğal manzaralarının yanı sıra zengin kültürü ve tarihi ile de tanınır.

Erzincan Havalimanı ile ağırlıklı olarak iç hat uçuşları ile misafir ağırlamaktadır. Tek pistli küçük bir havalimanıdır. 2021 yılı itibari ile ticari ve genel havacılık operasyonlarına açık hale gelmiştir. Bugün, günde yüzlerce misafiri ağırlamaktadır. Siz de hava yolundan geldiyseniz, Erzurum rent a car hizmeti ile Erzincan’ın tarihini özgürce gezebilirsiniz.

Erzincan Oto Kiralama Yaparken Neden RentiCar'ı Tercih Etmelisiniz?

RentiCar'dan Erzincan oto kiralama tercih etmenin birçok nedeni var. Bu nedenler şu şekilde sıralanabilir.

Geniş araç yelpazesi: RentiCar aralarından seçim yapabileceğiniz farklı boyutlar, segmentler ve markalar dahil olmak üzere geniş bir araç yelpazesi sunar. Bu, Erzincan oto kiralama yaparken ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun mükemmel arabayı bulabileceğiniz anlamına gelir.

Müşteri dostu fiyatlar: RentiCar, Erzincan rent a car hizmetinden uygun bir fiyattan maksimum verim almanızı sağlar. Bütçesi kısıtlı gezginler için de iyi bir seçenektir.

Kolaylık: RentiCar'ın Türkiye’nin neredeyse her noktasında araç kiralama ofisinin bulunması, araç kiralamayı kolay ve rahat hale getirir.

Kaliteli Arabalar: RentiCar, aracı olduğu arabaların kalitesine çok önem vererek, tüm arabalarının bakımlı ve iyi çalışır durumda olmasını sağlar. Bu, Erzincan rent a car hizmetinden yararlanırken konforunuzu arttıracaktır.

İletişim Merkezi: RentiCar, araç kiralarken herhangi bir sorunuz veya endişeniz olduğunda yardımcı olabilecek, her an muhatap bulabileceğiniz bir İletişim Merkezi’ne sahiptir.

Kampanya ve Promosyonlar: RentiCar, müşterileri için dönemsel özel teklifler ve indirimler sunabilir, bu da kiralamada tasarruf etmek isteyenler için RentiCar’ı daha cazip bir seçenek haline getirecektir.

Kurumsal çizgisi ile RentiCar, Erzincan araba kiralama yaptığınızda rezervasyon öncesi ve sonrasında, araç kiralama sürecinizin tamamında sizin yanınızda olacak ve tüm soru ve sorunlarınıza anında cevap bulacaksınız.

RentiCar ile Erzincan Araba Kiralama Neden Avantajlıdır?

Erzincan araç kiralama, şehri ziyaret etmek için gelen gezginler için sıklıkla tercih edilen bir hizmettir. Bu potansiyel hizmetten kendilerine de pay almak isteyen firmalar, kurumsal bir bakış açısı olmadan sektöre dahil olabilmektedir.

Kurumsal olmayan bir firma ile yola çıkmak pek konforlu olmayabilir. RentiCar tam da bu noktada geniş araç yelpazesi ve maksimum fiyat-performans sağlayan hizmeti ile verdiğiniz paraya, verdiği hizmet ile teşekkür etmeye çalışan bir firmadır.

Bu anlayış ile hareket eden Erzincan araç kiralama hizmeti almak, yolda başınıza gelebilecek neredeyse tüm olumsuzlukları minimalize edecektir.

Erzincan’da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Erzincan, zengin kültürü ve tarihinin yanı sıra güzel doğal manzaraları ile de tanınan bir ildir.  Erzincan kiralık araba hizmeti ile gezebileceğiniz popüler turistik yerler ise şunlardır:

Erzincan Kalesi

Bu antik kale, ilin en önemli tarihi yerlerinden biridir ve şehrin panoramik manzarasını sunmaktadır. Erzincan Kalesi’ni Erzincan kiralık araç hizmeti ile gezebilirsiniz.

Çobandede Köprüsü

Selçuklular döneminde yapılan bu tarihi köprü, fotoğraf ve piknik için popüler bir nokta.

Tahir Uğurlu Camii

18. yüzyılda yapılan bu cami, Osmanlı mimarisinin önemli örneklerinden olup, çini işçiliği ile tanınmaktadır.

Erzincan Müzesi

Bölgenin zengin tarihini gözler önüne seren bu müzede Hitit, Urartu ve Osmanlı dönemlerine ait eserler sergilenmektedir. Erzincan Müzesi’ni Erzincan kiralık araç hizmeti ile gezebilirsiniz.

Keban Barajı

Keban Barajı, Fırat Nehri üzerindeki bir hidroelektrik barajdır ve çevredeki peyzajın güzel manzaralarını sunar.

Tercan Kalesi

Tercan ilçesinde bulunan bu kale 13. yüzyılda Saltuk Türkleri tarafından yaptırılmıştır.

Doğal Kaplıca

Erzincan aynı zamanda şifalı olduğuna inanılan doğal bir kaplıcaya da ev sahipliği yapmaktadır.

Geleneksel çarşılar

Erzincan, ziyaretçilerin halı, tekstil, geleneksel tatlılar ve baharatlar gibi çok çeşitli yerel ürünleri bulabilecekleri geleneksel çarşılarıyla ünlüdür.

Bunlar, Erzincan ilinin sunduğu en popüler cazibe merkezlerinden bazılarıdır ancak keşfedilecek ve gezilecek daha birçok yer vardır. Bu noktalar arasında toplu taşıma problemi yaşamamak ve özgürce seyahat edebilmek için Erzincan oto kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Erzincan Araç Kiralama Nasıl Yapılır ve Nelere Dikkat Edilmelidir?

RentiCar ile Erzincan araç kiralama hizmetinden sorunsuz ve keyifli bir şekilde ayrılmanız için dikkat etmeniz gereken birkaç nokta var:

Rezervasyon oluştururken dikkat etmeniz gerekenler:

Araç kiralama şirketlerini araştırın: RentiCar gibi Erzincan'da faaliyet gösteren araç kiralama şirketlerini araştırarak başlayın. Farklı şirketlerin fiyatlarını, hizmetlerini ve politikalarını karşılaştırın. Kurumsal bir firma seçtiğinizden emin olun.

Kiralama şartlarını kontrol edin: Erzincan araç kiralama hizmetinden faydalanmadan önce kiralama şartlarını okuyup anladığınızdan emin olun. Geçerli olabilecek ek ücretlerin veya kısıtlamaların farkında olduğunuzdan emin olun.

Ek hizmetleri kontrol edin: Erzincan kiralık araba hizmetinden faydalanırken GPS, ek sürücü, çocuk koltuğu gibi ekstralara ihtiyacınız varsa, aracı kiralamadan önce bu tercihleri yaptığınızdan emin olun.

Herhangi bir özel promosyon veya indirim olup olmadığını kontrol edin: RentiCar, dönemsel olarak özel promosyonlar veya indirimler sunabilir. Kiralama yapmadan önce bu promosyonları kontrol etmeniz daha uygun fiyatlı bir Erzincan oto kiralama hizmeti almanızı sağlayabilir.

İade politikasını ve zamanını kontrol edin: Aracın iade politikasını ve iade saatini öğrenin, böylece buna göre plan yapabilir ve geç iade ücretlerinden kaçınabilirsiniz.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak RentiCar ile Erzincan araç kiralama hizmetinin rezervasyon aşamasını sorunsuz ve keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aracı Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Erzincan araç kiralama hizmeti ister turist ister yerel sakin olun bölgeyi keşfetmek için uygun ve verimli bir seçenektir. Erzincan'da kiralamak istediğiniz aracı teslim alırken dikkat etmeniz gerekenler şu şekildedir:

Ehliyetinizi kontrol edin: Erzincan kiralık aracınızı almaya giderken ehliyetinizin geçerli olduğundan ve kiralık araç şirketi tarafından kabul edildiğinden emin olun. Araç kiralama En az 1 senelik ehliyetin kabul edildiğini ve aracı teslim alırken mutlaka yanınızda bulundurmanız gerektiğini unutmayın.

Aracı teslim alırken istenen belgeleri eksiksiz getirdiğinize emin olun: Erzincan oto kiralama yapacağınız aracı teslim alırken sizden istenen belgeleri eksiksiz getirdiğinize emin olun. Bu aşamada unutmamanız gereken diğer bir nokta ise depozito tutarının yalnızca aracı kiralayan kişinin kredi kartından çekilebileceğidir.

Aracın durumunu kontrol edin: Erzincan kiralık araba hizmeti için tercih ettiğiniz aracı teslim almadan önce herhangi bir hasar veya sorun olup olmadığını kontrol ettiğinizden emin olun. Herhangi bir şey fark ederseniz, bunu mutlaka belgeleyin ve RentiCar temsilcisinin dikkatine sunun.

Tüm bu kriterlerin Erzurum kiralık araç hizmetinden faydalanmak istediğiniz firmadan firmaya değişiklik gösterebileceği unutulmamalıdır. Kiralanmak istenen araç için istenen belgeler özellikle, dikkatli bir şekilde okunmalıdır.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak Erzincan oto kiralama hizmetinden sorunsuz ve keyifli bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Uygun Erzincan Araç Kiralama Fiyatları RentiCar’da!

Erzincan oto kiralama fiyatları seçilen araca, kiralanmak istenen döneme ve başka birçok faktöre göre değişiklik gösterecektir. RentiCar, ekonomik araçlardan lüks araçlara kadar farklı bütçelere uygun seçenekler sunabilir, böylece ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun aracı bulabilirsiniz.

RentiCar, dönem dönem sunduğu promosyon ve kampanyalar ile size daha uygun fiyatlı bir araç deneyimi de sunacaktır. Bunun yanında, uzun dönem araç kiralamaları da daha uygun fiyata gelecektir.

Erzincan Havalimanı Araç Kiralama

Erzincan Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular