Ana Sayfa
Lokasyonlar

Hakkari Yüksekova Araç Kiralama

Yüksekova, Hakkari ilinin en büyük ilçesidir. Doğu Anadolu Bölgesi’nde kalır. Yüksekova’nın yerleşiminin MÖ 7000’lere kadar uzandığı bilinmektedir. MÖ 1000’de ise yörede Urartu Uygarlığı yaşamıştır. Eski adı Gever olan Yüksekova, Kanuni Sultan Süleyman döneminde Osmanlı topraklarına katılmıştır.    

Şehrin güzelliklerini görmek için RentiCar Hakkari Yüksekova araç kiralama ile müthiş yerler keşfedebilirsiniz.

Hakkari Yüksekova Gezilecek Yerler

Tarih kokan güzel şehrimizi gezmeden önce RentiCar Hakkari Yüksekova araç kiralama sayfamızdan sizler için uygun ve konforu yüksek aracınızı seçip seyrinize devam edebilirsiniz. Tarihî yerleri ve doğasını gezmeden önce yöresel yemeklerin tadına bakıp şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Yüksekova kebabı, maşin çorbası, çorti aşı, işkembe dolması, köftesir, keşkek ve içli köfte şehirde deneyimleyebileceğiniz lezzetler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Nehri Kayme Sarayı, Urartu Mezarlığı, Kayme Sarayı, Şemdinli Çayı, Melik Esat Cami, Hakkari Meydan Medresesi, Cennet Cehennem Vadisi, Dev Evleri, Durankaya Yaylası, Zap Vadisi derinlemesine gezilmesi ve keşfedilmesi gereken lokasyonlar olarak rotanızda yerini almalıdır.

Hakkari’nin en yüksek noktalarından birisi olan Cilo Dağı’nda bulunan Seyithan Gölü, buz gibi suyu ve eşsiz mavisi ile şehrin en önemli doğal güzelliklerindendir. Göl, hemen yanı başındaki karların erimesiyle oluşmuştur. Eşsiz manzarayı keşfe çıkıp unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Hakkari Yüksekova Araç Kiralama Seçenekleri

Bizim için memnuniyetiniz her şeyden önemlidir. RentiCar Hakkari Yüksekova araç kiralama hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza yönelik aracı kiralamanız için kaliteli hizmeti vermekteyiz. Yapmanız gereken, web sitemiz aracılığı ile size uygun olan seçenekleri belirleyerek aracınızı kiralamak.

Hakkari Yüksekova Araç Kiralama Fiyatları

RentiCar Hakkari Yüksekova araç kiralama fiyatları koşullara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bizler her zaman bu konuda sizlerin memnuniyetini düşünmekte ve uygun fiyatlarda kaliteli araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız.

Hakkari Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular