0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Hatay Araç Kiralama

Hatay Araç Kiralama

Hatay Araç Kiralama & Antakya Oto Kiralama

Hatay, Türkiye'nin güneyinde, Akdeniz kıyısında bir ildir. Roma İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biri olan Antakya, antik kenti de dahil olmak üzere zengin tarihi ve kültürel mirasıyla tanınır. İl, Türk ve Suriye etkilerini birleştiren lezzetli mutfağıyla da tanınır. Hatay'ın popüler yemeklerinden bazıları arasında, kıyılmış buğday ve peynirle yapılan tatlı bir hamur işi olan künefe ve geleneksel bir et yemeği olan kebap sayılabilir.

Her yıl milyonlarca turist bu zengin tarihi gezmek ve zengin mutfak yemeklerini tatmak için Hatay’ı ziyaret etmektedir. Bu gezginlerin bir kısmı gezilecek noktalar arasında özgürce dolaşabilmek için ise Hatay araç kiralama hizmetini tercih etmektedir. Bunun yanında Hatay Havalimanı araç kiralama hizmeti ile uçağınızdan indiğiniz andan itibaren tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

RentiCar ile Güvenilir Hatay Rent a Car

Hatay araç kiralama hizmetindeki bu popülasyonun artması, birçok firmanın bu sektöre yönelmesini sağladı. Sektöre yönelen firmalar arasından müşteri odaklı ilerlemeyen firmalar da olabilir. Bu noktada Hatay araç kiralama hizmetini kurumsal bir firma ile ilerletmek yolda çıkabilecek sorunlar açısından daha güvenilir olacaktır.

Antakya araç kiralama hizmetinden faydalanmadan önce aşağıdakileri göz önünde bulundurmak önemlidir:

  • Müşteri incelemelerini ve derecelendirmelerini kontrol edin. Bu size şirketin itibarı ve hizmetlerinin kalitesi hakkında bir fikir verecektir.
  • Antakya Havaalanı araba kiralama yaparken ucuz seçeneğin her zaman en iyisi olmayabileceğini unutmayın.
  • Antakya araç kiralama şartlarını dikkatlice okuyun ve kiralama fiyatına nelerin dahil olduğunu ve hangi ek ücretlerin uygulanabileceğini anladığınızdan emin olun.
  • Acil bir durum veya araçla ilgili bir sorun olması durumunda sizinle ilgilenebilecek bir muhatap bulabileceğinize emin olun.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak güvenilir bir şekilde Hatay araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Antakya kiralık araç yaptığınızda RentiCar, kurumsal bir çizgide hareket eder ve size tüm bunları dert etmeden seyahatinizin tadını çıkarmak kalır.

Hatay’da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Hatay, zengin tarihi ve kültürel mirasıyla tanınan Türkiye'nin güneyinde bir ildir. Araba kiralama Hatay gibi lokasyonlar içerisinde gezilecek birçok nokta barındırır ve Antakya kiralık araç hizmeti ile bu lokasyonlar arasında özgürce seyahat edebilirsiniz.

Hatay araba kiralama yaparak gezebileceğiniz yerler ise şu şekildedir,

Antakya

 Bu Antik kent, Roma İmparatorluğu'nun en önemli şehirlerinden biriydi. Ziyaretçiler, araba kiralama Hatay hizmeti ile Hatay Arkeoloji Müzesi'ndeki Antik Roma mozaiklerini ve dünyanın en eski Hıristiyan kiliselerinden biri olduğuna inanılan Aziz Petrus Kilisesi'ni görebilirler. Bu lokasyonları Antakya oto kiralama yaparak rahatlıkla gezebilirsiniz.

Samandağ

Antakya'nın yaklaşık 30 km doğusunda bulunan küçük bir sahil kasabasıdır. Kasaba, içerisinde ziyaret edebileceğiniz güzel bir sahil şeridi, bir kale ve bir deniz feneri bulundurmaktadır.

Harbiye

Bu küçük kasaba, Antakya'nın yaklaşık 20 km kuzeyinde yer almaktadır. Kasaba, şelaleleri ve MS 2. yüzyıla kadar uzanan bir Roma köprüsü ile ünlüdür.

İskenderun

 Antakya'nın yaklaşık 50 km doğusunda bulunan bir Akdeniz liman kentidir. Şehir güzel bir sahile, tarihi bir kaleye ve tarihi bir camiye sahiptir.

Paya

 Antakya'nın yaklaşık 30 km doğusunda bulunan bu küçük kasaba, güzel Osmanlı evleri ve tarihi bir kilisesiyle tanınır.

Yayladağı

 Antakya'nın yaklaşık 70 km doğusunda bulunan küçük bir dağ köyüdür. Köy güzel bir doğal manzaraya, tarihi bir kaleye ve bir kaplıcaya sahiptir.

Hatay Çarşısı

Antakya'da yerel el işleri, takı, dokuma ve hediyelik eşyalar bulabileceğiniz geleneksel bir bedestendir.

Hatay, gezilecek birçok nokta barındırmasının yanında, ünlü bir yemek kültürüne de sahiptir.

Hatay Mutfağı

Türk ve Suriye etkilerini birleştiren lezzetli mutfağıyla tanınır. Bazı popüler yemekler arasında, kıyılmış buğday ve peynirle yapılan tatlı bir hamur işi olan künefe ve geleneksel bir et yemeği olan kebap yer alır.

Tüm bu kültür ve yemek duraklarında özgürce seyahat edebilmek için RentiCar’dan Hatay araç kiralama hizmeti rezervasyonu yaptırabilirsiniz.

Antakya Oto Kiralama Nasıl Yapılır?

RentiCar üzerinden Hatay oto kiralama yaptığınızda aşağıdaki aşamaları izleyebilirsiniz,

Rezervasyon yaptırmak istediğiniz kanalı belirleyin: RentiCar, iki farklı kanaldan araç kiralama hizmeti sunar. Dilerseniz web sitesi üzerinden, dilerseniz İletişim Merkezi’ni arayarak rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Kiralamak istediğiniz lokasyonu, tarihi ve saati belirleyin: Aracı ne zaman, hangi noktadan alacağınızın bilgisini girin.

Kiralamak istediğiniz aracı seçin: RentiCar’ın filtreleme özelliği bulunur. Beklentileriniz doğrultusunda araç seçeneklerine göz atın, ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun aracı seçin. Doğru arabayı seçmeniz seyahat konforunuzu arttıracaktır.

Rezervasyonunuzu tamamlayın: Aracı seçtikten sonra rezervasyon yaptırmanız gerekecek. Kişisel bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve ek hizmet tercihlerinizi belirtin.

Gerekli belgeleri sağlayın: Aracı teslim almaya gitmeden önce geçerli bir sürücü belgesi ve kredi kartı vermeniz gerekecektir. Sürücü belgesinin en az 1yıllık olması gerektiğini ve kredi kartının aracı sürecek sürücünün adına olması gerektiğini unutmayın. Antakya oto kiralama hizmetinde aracı teslim almadan önce bu belgeleri hazır bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Kiralama şartlarını okuyun: Araba ile yola çıkmadan önce kiralama şartlarını okuyun.  Bu belgede kiralama ile ilgili genel bilgilerin yanı sıra, kiralanan araca ve seçilen firmaya bağlı olarak kiralama sırasında ihtiyaç duyulan belgeler, sürücü yaşı, depozito tutarı ve yakıt politikası gibi bilgiler yer alır.

Arabayı teslim alma: Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra aracı teslim alabilir ve güvenli ve konforlu yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Arabayı iade etme: Arabayla işiniz bittiğinde, daha önceden belirttiğiniz noktaya iade edebilirsiniz.

Bu müşteri dostu aşamalar ile Hatay oto kiralama hizmetinizin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Fakat süreç değerlendirilirken her şirketin kendi politikaları ve prosedürleri olduğunu unutulmamalıdır.

RentiCar ile Hatay Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Hatay araç kiralama hizmeti, daha fazla esneklik ve şehri keşfetme özgürlüğü sağladığı için avantajlı olacaktır. Hatay rent a car ile Hatay'ın Antakya, Samandağ, Harbiye gibi farklı ilçe karayolu ile geziler yapabilir, Antik Roma mozaiklerini ve tarihi yapılarını toplu taşıma endişesi taşımadan görebilirsiniz.

Ayrıca, Antakya oto kiralama size şehirden ayrılma ve bölgenin şelaleler ve kaplıcalar gibi doğal güzelliklerini keşfetme özgürlüğünü de verir.

Hatay rent a car yapacağınız şirketin itibarını, araçlarının kalitesini, sunduğu fiyatları ve hizmetleri göz önünde bulundurmak önemlidir. RentiCar, müşteri dostu anlayışıyla Hatay oto kiralama hizmetiniz boyunca memnun kalacağınız bir politika benimsemiştir. Dolayısıyla tüm süreçte destekçiniz olacak; müşteri odaklı anlayışıyla yolculuk öncesi, sonrası ve yolculuk boyunca yanınızda olacaktır.

Antakya Araç Kiralama Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Antakya, Türkiye'nin Hatay ilinde bulunan bir ilçesidir ve turistler için popüler bir lokasyondur. Antakya araç kiralama hizmetini düşünüyorsanız, aşağıdaki maddelere dikkat etmeniz gerekebilir:

Sürücü Belgesi: Araç kiralama şirketi tarafından kabul edilen geçerli bir sürücü belgenizin olduğundan emin olun. RentiCar, bünyesinde bulunan iş ortaklarının koşullarına göre değişmekle birlikte minimum 1 senelik bir sürücü belgesi istemektedir.

Sigorta: Kiralama fiyatına dahil olan sigorta kapsamı hakkında bilgi alın.

Yaş Sınırlaması: RentiCar, bünyesinde bulunan iş ortaklarının koşullarına göre değişmekle birlikte minimum 21 yaşındaki kişilere araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler: Ekstra sürücü, çocuk koltuğu gibi ek hizmetlerin Antakya araç kiralama hizmetine dahil olmadığını unutmayın.

Araç durumunu kontrol edin: Sürüşe başlamadan önce, araçta herhangi bir hasar olup olmadığını kontrol edin ve her şeyin iyi durumda olduğundan emin olun.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak Antakya araç kiralama hizmeti alırken güvenli ve keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayabilirsiniz.

Hatay Araç Kiralama Fiyatları

Hatay araç kiralama fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir.

Hatay araç kiralama fiyatları konum, araç türü ve kiralama süresi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Buna ek olarak, RentiCar’ın günlük, haftalık veya aylık ücretler gibi farklı fiyatlandırma yapılarının yanı sıra dönemsel promosyonları da olmaktadır. 

RentiCar, araç kiralamak için verdiğiniz paradan maksimum verim almanızı isteyen bir vizyon ile tüm süreci yönetir. Bu sayede maksimum fiyat-performans ile konforlu ve güvenli bir seyahat geçirirsiniz.

Hatay Havalimanı Araç Kiralama

Şehir Merkezi Araç Kiralama

Hatay Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uygun fiyata Hatay araç kiralama nasıl yapabilirsiniz?

RentiCar, dönemsel kampanyalar ile müşterilerini mutlu etmeyi hedeflemiştir. Kiralama yapacağınız zaman dilimi ne kadar uzun olursa, Hatay rent a car hizmetiniz o kadar uygun fiyata gelecektir.

Antakya araç kiralama yaparken neden RentiCar’ı tercih etmelisiniz?

Başka bir şehirde, çok bilmediğiniz lokasyonlar arasında gezinirken güvende hissetmek isteyebilirsiniz. RentiCar, tüm haklarınızı gözeten bir vizyonda, soru veya sorununuzda iletişim kurabileceğiz İletişim Merkezi ile seyahatiniz boyunca yanınızda olacaktır.