Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Ümraniye Araç Kiralama

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. İstanbul büyük bir şehir olduğu için genellikle Avrupa yakasına geçmek isteyen kişiler toplu taşıma ile uzun aktarmalar yapmaktansa İstanbul Ümraniye araç kiralama seçeneklerini tercih ederler.

İstanbul Ümraniye Hakkında Bilgi

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan ve Anadolu yakasının en güzel yerlerini bünyesinde barındıran Ümraniye’de gezilecek yerler epey fazladır. Doğayla iç içe alanlar, yaşam merkezleri, tarihî alanlar ve daha fazlası.

İlk olarak Ümraniye deyince akla Trabzon Park gelir. Yeşilin en güzel tonlarını içerisinde görebileceğiniz bu parkta piknik, mesire alanları ve yürüyüş parkurları mevcut. Keyifli bir hafta sonu için Anadoluluların en çok tercih ettiği yerlerden birisi Ümraniye Trabzon Park.

Rotamız bu sefer Dudullu Tepesi’ne kayıyor. Ümraniye’nin yine en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Dudullu Tepesi, Trabzon Park gibi mesire ve piknik alanlarıyla dikkat çekiyor. Bunların dışında fotoğrafçılığa ilgi duyanlar için de enfes manzaralar yakalayabileceğiniz bir yer. Şehrin gürültüsünden bir nebze olsun uzaklaşmak için Trabzon Park ve Dudullu Tepesi gerçekten güzel seçenekler.

Ümraniye’nin yaşam merkezlerinden biri olan Ümraniye Çarşı’yı da görmeden gitmeyin. İçerisinde her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz mekânlar mevcut.

RentiCar ile İstanbul Ümraniye Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul son derece büyük, kalabalık ve yoğun trafiğe sahip bir kenttir. Bu sebeple kendi aracı olmayan kişiler için en konforlu yöntem araç kiralamaktır. RentiCar bu konuda müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Konum ve tarih bilgilerini girdikten sonra bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan arabayı hemen kiralayabilirsiniz. Üstelik RentiCar Ümraniye konumunda vale hizmetimiz de sizlerle.

RentiCar ile İstanbul Ümraniye Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular