Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Yenibosna Araç Kiralama

İstanbul Yenibosna, araç kiralama hizmetlerinin çokça tercih edildiği bölgelerden biridir. Bunun ana sebebi; Bahçelievler ilçesinde bulunması ve İstanbul’un batı kısmında yer alan tüm ulaşım hatlarının kesiştiği ana bölge olmasıdır. Turistik ve iş amaçlı gezilerin sıkça gerçekleştiği İstanbul’da, RentiCar size İstanbul’u rahatça gezebilmek için en iyi ve en kaliteli araç kiralama seçeneklerini sunmakta.

İstanbul Yenibosna Gezilecek Yerler Nereler?

İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan Yenibosna, Bahçelievler ilçesine bağlı olan İstanbul'un köklü semtlerinden birisidir. 1990 sonrası yoğun bir nüfus artışı göstermiş ve plansız büyümüştür. Batı kısmı sanayi bölgesiyken doğusu yerleşim bölgesidir. Bunların dışında İstanbul'un batısındaki tüm ulaşım hatlarının kesiştiği ana bir noktadır. Eskiden Bakırköy'e bağlı olan semt daha sonra yoğun göçle birlikte yaşadığı nüfus artışı sebebiyle Bahçelievler'e bağlanmıştır.

Gezilecek yerleri düşünürsek; Atrium Alışveriş Merkezi, Hilton AVM, Yunus Emre Kültür Merkezi, Ataköy Alışveriş Merkezi gibi kapalı alanda vakit geçirmek için çok sayıda seçenek var. Yenibosna, aynı zamanda bir ticaret ve iş merkezi olarak İstanbul’un popüler bölgelerinden bir tanesidir. İş seyahatlerini daha konforlu ve keyifli geçirmek isteyen iş insanları, kendilerine uygun kiralık araçlar ile zamandan kazanarak konfor alanları yaratabilirler.

Yenibosna’da çarşılar, alışveriş merkezleri çok. Yemek, dinlenme ve konaklama konusunda da alternatifler zengin. Bunun dışında kiraladığınız araç ile Yenibosna’ya çok yakın olan gözde bölgeleri de ziyaret edebilirsiniz. Topkapı Panorama Müzesi, Mecidiye Camii de Yenibosna yakınlarındadır. Kaiser Willhelm Çeşmesi, Marmara Forum ve İstanbul Surları da yine çok yakın mesafede kalıyor. İstanbul Hava Kuvvetleri Müzesini gezip görebilir, sonrasında sahilde temiz hava alabilirsiniz.

İstanbul Yenibosna Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

İstanbul son derece büyük, kalabalık ve yoğun trafiğe sahip bir kenttir. Bu sebeple kendi aracı olmayan kişiler için en konforlu yöntem araç kiralamaktır. RentiCar bu konuda müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek konum ve tarih bilgilerini girdikten sonra bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan arabayı kiralamak.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular