Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Kemalpaşa Araç Kiralama

Kemalpaşa, İzmir’in doğusunda yer almaktadır. İzmir şehir merkezine 30 km uzaklıktadır. 16 Mayıs 1922 tarihinde Yunan işgaline uğrayan ‘Nif’ şehri daha sonra 8 Eylül 1922 sabahı Savandağ Mevkii’nde yapılan küçük bir çatışmada Türk askerleri tarafından kurtarılmıştır. O güne kadar ‘Nif’ olan ilçenin adı Mustafa Kemal Atatürk’ün cumhuriyeti ilanından sonra ‘Kemalpaşa’ olarak değiştirilmiştir.

Her mevsimde yerli ve yabancı misafirlerimize ev sahipliği yapan bölgede RentiCar, İzmir Kemalpaşa araç kiralama ihtiyacınız doğrultusunda her an hizmet vermektedir.

İzmir Kemalpaşa Gezilecek Yerler

İzmir’den Kemalpaşa’ya giderken Belkahve Geçidi 21 km, Ulucak Höyüğü 8.1 km, Nif Kalesi 1.3 km uzaklıktadır.

Kemalpaşa merkezinde yer alan Atatürk Evi, Laskaris Sarayı, Çinliköy, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Müzesi, Kazak Vadisi, Nazarköy Savanda Gölet, Karabel Anıtı ve Vişneliköy ziyarete gelenlerin uğrak yerleridir.

Kemalpaşa’da gezilmesi gereken bir yer olan Yukarıkızılca, eski bir Türkmen yerleşimidir. Park Orman, Kemalpaşa yakınlarında fazlaca otel ve restoran bulunan bir piknik alanıdır. Armutlu Kadıoğlu Hamamı, Armutlu Kozan Göleti keyifli vakit geçirilecek yerlerde ilk sıralarda yer alır.

Yiğitler Köyü de içinden dere geçen, doğal güzelliğiyle bilinen, görece küçük bir köy olup dere kaynağına gidildiğinde sürpriz doğal güzellikleriyle karşılaşmanız mümkündür. RentiCar İzmir Kemalpaşa araç kiralama konforuyla bölgede rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.


Bağyurdu Köyü, kiraz yetiştiriciliği ve deve güreşleriyle bilinmektedir. Bağyurdu üzerinden Ovacık Tabiat Ormanı içinden Bayındır’a ulaşabilirsiniz. Kemalpaşa’nın olmazsa olmazlarından birisi de çok sayıda kiraz ağacını görebileceğiniz Kiraz Şenlikleri’dir.

İzmir Kemalpaşa Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile İzmir Kemalpaşa araç kiralama seçeneklerinin en iyisine en kolay şekilde web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç kiralama seçenekleriyle bütçenize uygun rahat ve konforlu aracı seçip seyahatinizin tadını çıkartmak olacaktır.

İzmir Kemalpaşa Araç Kiralama Fiyatları

İzmir Kemalpaşa araç kiralama fiyatları; belirlenen tarih, konum ve aracın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular