0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Dulkadiroğlu Araç Kiralama

Dulkadiroğlu Araç Kiralama

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Araç Kiralama

Kahramanmaraş ilinin en kalabalık ikinci ilçesi olan Dulkadiroğlu ilçesi, bünyesinde bulundurduğu kültürel ve tarihî değerlerle birlikte gezilecek birçok yere sahiptir. Bu sebeplerle özellikle turistik gezilerde Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç kiralama açısından taleplerin yoğun olduğu bir bölgedir.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Hakkında Bilgi

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi, kalabalık olmasının yanı sıra Kahramanmaraş’ın birçok tarihî değerini bünyesinde bulundurur. Bunlardan ilki Kahramanmaraş Müzesi’dir. Bu müze size şehrin tarihini tamamıyla gösterecektir. Oldukça büyük olan müze tam olarak dört bölümden oluşur ve içerisinde 10 adet salon yer alır. Arkeoloji, Taş Eserler, Etnografya ve Bahçe gibi birçok bölümde şehre ait en önemli parçaları bulabilir hatta büyük sikke koleksiyonunu da görebilirsiniz. Müzede, Roma Bizans dönemlerinin yanı sıra Hitit dönemine ait bir de Taş Aslan heykeli bulunuyor.

Tarihî rotadan devam edersek sıraya Taş Medrese’yi koyabiliriz. Birçok şehrin birçok yerinde isminde taş geçen yapılar olduğunu biliyoruz. Taş Medrese, Kahramanmaraş’a özgü taş yapısıyla sizleri Dulkadiroğlu’nda karşılıyor. Dulkadiroğlu hükümdarı tarafından 15. yüzyılda yapıldığı bilinen Taş Medrese, restore edilerek geçmişten günümüze gelip tarihi aydınlatmayı başarıyor.

Biraz da doğa dersek Kapıçam Mesire Alanı sıradaki yerimiz olabilir. İçerisinin çam ormanları ile çevrili oluşu ve ilçe merkezine yalnızca 10 dakika uzaklıkta olması burayı ayrı bir güzel kılıyor. İçerisinde bulunan botanik bahçesi, piknik ve kamp alanları sizleri bekliyor.

RentiCar ile Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Araç Kiralama Seçenekleri

Son dönemlerde turistik bölge gezilerinde rahatlık amacıyla araç kiralama talepleri artmıştır ve günün her saati bütçenize uygun araç kiralayabileceğiniz RentiCar, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Konum ve tarih bilgilerini girdikten sonra bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan arabayı hemen kiralayabilirsiniz.

RentiCar ile Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Kahramanmaraş Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç kiralama nasıl yapılır?

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç kiralama fiyatı nedir?

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.