0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Seyhan Araç Kiralama

Seyhan Araç Kiralama

Adana Seyhan Araç Kiralama

Güneyinde Akdeniz, batısında Tarsus (Mersin), kuzeyinde Kayseri ve Niğde, doğusunda Hatay, Osmaniye ve Kahramanmaraş ile sınırlarını paylaşan Adana, Toros Dağları’nın güneyinde harika bir konumda yer almaktadır. Adana, gelmiş geçmiş birçok medeniyetin beşiğidir. Toroslardan doğan, ovada geniş kıvrımlar yaparak Akdeniz’e dökülen Seyhan nehrinin kıyısında kurulmuştur. Adana, tarih ve doğanın iç içe yaşadığı bir yöredir. Adana Seyhan araç kiralama her mevsim talebin yoğun olduğu bir beldedir. Araç kiralama yaparak zamandan tasarruf etmekle birlikte dilediğiniz anda dilediğiniz yere gitme şansı da yakalamış olacaksınız.

Adana Seyhan Gezilecek Yerler Nelerdir?

Adana gezilecek yerler açısından geniş ve tabii mutfağı ile de öne çıkmayı başarmış bir şehirdir. Buyurun nereler görülmeli onlara bir göz atalım:

Taşköprü

Seyhan Nehri’nin üzerinde yer alan Taşköprü’nün ünlü Roma İmparatorları’ndan Hadrianus tarafından yaptırıldığı ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Bu vesileyle dünyanın hâlâ aktif olarak kullanılan en eski köprüsü unvanını taşıyor. Köprü Adana’nın en büyük iki ilçesini, Seyhan ve Yüreğir ilçesini birbirine bağlıyor.

Adana Sinema Müzesi

18. Altın Koza Film Festivali sırasında açılmış olan Adana Sinema Müzesi’nde Yeşilçam’dan önemli isimlerin fotoğrafları, mektupları, kullanılan dekorlar ve giysiler sergilenmektedir.

Sabancı Merkez Cami

Altı minareli olan cami; Taşköprü’nün Seyhan ayağında bulunmaktadır. Cami çevresi park hâline getirilmiştir, Seyhan Nehri kıyısında yürüyüş yapmak için oldukça keyifli bir ortamdır.

Kapıkaya Kanyonu ve Varda Köprüsü

Şehir merkezine uzaklığı 50 kilometre olan kanyon Karaisalı ilçesi sınırları içerisinde bulunur. Toplam uzunluğu 20 kilometre olan kanyonun içerisinde yürüyüş yolu yer almaktadır. Kanyonun 2 kilometre uzağındaysa tarihî Varda Köprüsü yer almaktadır. Kanyona gidenler burayı da mutlaka görmelidir.

Adana gezilip görülecek yerler açısından 1 günde tamamlayabileceğiniz bir şehir değildir. En az 3-4 güne ihtiyacınız olacak.

RentiCar ile Adana Seyhan Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Bölgede görülmesi gereken yerler oldukça fazla ve birçoğu birbirine uzak noktalarda bulunmaktadır. Adana’yı keşfederken RentiCar’dan kiralayacağınız araç ile hem zamandan tasarruf etmiş olacaksınız hem de Adana sıcaklarına maruz kalmadan konforlu biçimde dilediğiniz yere ulaşabileceksiniz. Konforun ve hijyenin adresi RentiCar, tüm şehirlerde yanınızda.

Adana Havalimanı Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

Şehir Merkezi Araç Kiralama

Adana Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Adana Seyhan araç kiralama nasıl yapılır ?

Adana Seyhan ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Adana Seyhan araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Adana Seyhan araç kiralama fiyatı nedir?

Adana Seyhan araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.