0850 308 0 308
İletişim Merkezi

ALC Araç Kiralama

ALC Araç Kiralama

İş ortaklarımızdan ALC araç kiralama, hem bireysel hem kurumsal ulaşım çözümleri ile RentiCar’da! Uzun dönem, günlük ya da aylık araç kiralama gibi seçeneklerimiz içerisinde görebileceğiniz ALC oto kiralama ile siz de ihtiyaçlarınıza uygun rezervasyon işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı ve geniş araç çeşitliliğimiz içerisinde iş ortağımızın hizmetlerinden de yararlanabilir, online ve güvenilir araç kiralamadan yararlanabilirsiniz.

ALC Araç Kiralama Hakkında

Yüksek müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet felsefesine odaklanan ALC, 2005 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin farklı pek çok noktasında öne çıkan ALC araç kiralama İzmir başta olmak üzere Manisa ve Kars gibi turistik destinasyonlarda da konumlanıyor. Kurumlar için filo kiralamadan bireysel müşterilere yönelik çözümlere kadar öne çıkan iş ortağımız sayesinde siz de en doğru araç kiralama yönteminden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra RentiCar’daki zengin araç skalası içerisinde ALC kiralık arabalarını da listeleyebilir ve hemen rezervasyon adımlarını başlatabilirsiniz. Hem bütçe dostu hem seyahat koşullarınıza uygun kiralık araçları sayfalarımızda keşfedebilir, hızlı ve pratik bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz. İzmir Bayraklı merkezli olan ALC araç kiralama hizmetlerini sayfalarımız üzerinden keşfedebilir, yolculuğunuzu planlamaya başlayabilirsiniz.

ALC Araç Filosu

RentiCar’da sunduğumuz zengin araç çeşitliliği içerisinde ALC kiralık arabalarını da keşfedebilirsiniz. Böylelikle seyahat koşullarınıza en uygun aracı hızlı bir şekilde bularak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Araçlar içerisinde farklı pek çok segment ve sınıfı da bulabilirsiniz. SUV, hatchback, sedan, ticari araç gibi araba modellerini anlaşmalı firmalarımız içerisindeki yüzlerce model üzerinden inceleyebilirsiniz. ALC filo araç kiralama içerisinde de dizel – benzinli, otomatik vites – manuel vites gibi birçok seçeneği filtrelerimizi kullanıp listeleyebilirsiniz. Ayrıca koltuk sayısı, kilometre limiti, araç marka ve modeli gibi filtreleri kullanarak da aramalarınızı özelleştirebilirsiniz. Bu yolla kısa sürede beklentilerinize yanıt veren bir kiralık aracı bularak rezervasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz aracın uygunluk durumu olmaması halinde benzeri bir araç grubu ile çözüm sağlanabileceğini de unutmayın.

Kiralık Araç Lokasyonları

RentiCar üzerinden Türkiye’nin tüm bölgelerindeki farklı pek çok şehirde araç kiralama lokasyonlarını değerlendirebilirsiniz. Adana’dan Ankara’ya, Eskişehir’den Gaziantep’e, Hakkari’den İstanbul’a, Muğla’dan Trabzon’a kadar ilgili destinasyonlara Tüm Lokasyonlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı firmalarımızdan biri olan ALC araç kiralama da bunlar içerisinde İzmir, Kars ve Manisa gibi turistik bölgelerde öne çıkıyor. Buna göre ilgili lokasyonlardaki uygun kiralık araçları hızlıca listeleyerek işlemlerinize başlayabilirsiniz. Şehir ve ilçeler özelinde ALC araç kiralamanın öne çıkan lokasyonları ise şu şekildedir:

  • İzmir: Adnan Menderes Havalimanı, Balçova, Bayraklı, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar, Karşıyaka
  • Kars: Merkez, Harakani Havalimanı
  • Manisa: Merkez

ALC Filo Yönetimi

Geniş iş ortakları yelpazemiz içerisinde yer alan ALC filo hizmetleri ve yönetimi ile de öne çıkıyor. Özellikle firmaların tercih ettiği filo kiralama ile şirketler, kendi yöneticileri ve personelinin ulaşım ağını organize edebiliyor. Böylelikle belirlenen süreler içerisinde firmalar kendi filolarına sahip olabiliyor. Operasyonel işlemlerde zaman kaybetmemek, araçların kasko, periyodik bakım, lastik, muayene gibi işlemlerinde sunulan avantajlar, ödeme takibi gibi kolaylıkları ile de filo kiralama firmalar için çeşitli fırsatlara sahip. Filo kiralama sayesinde anlaşmalı kiralama firmamızın sunduğu hizmet ve avantajlardan kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

İhtiyaçlara Özel Kiralama Süreleri

Araç kiralamada hem bireysel hem kurumsal müşterilerin beklentilerini karşılayacak farklı süreler de sunuluyor. Günlük, aylık ya da yıllık araç kiralama gibi seçenekler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca aracınıza sahip olabilirsiniz. Bunlar içerisinde 30 günün altındaki süreler için daha çok günlük kiralamalar öne çıkıyor. Yaz tatili, günübirlik gezinti gibi birçok seyahat tipi için günlük kiralamalar oldukça ideal. Buna ek olarak 30 gün ve üzeri zaman dilimleri için ise aylık araç kiralama daha hesaplı olabiliyor. Bu seçenek ile beraber 1 aylık ya da daha uzun süreler boyunca kiralama hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Uzun dönem araç kiralama ise 12 aydan 36 aya kadar farklı sürelerde sunuyor. Bu açıdan yıllık araç kiralama olarak da değerlendirebileceğiniz uzun dönem seçenekler, şirketlere özel fırsatları ile de avantaj sağlayabiliyor. Siz de belirlediğiniz süre zarfı için en uygun seçeneği belirleyebilir, hemen işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Araç Kiralama Fiyatları

Kiralık araç fiyatları geniş bir skalada hareket ediyor. Fiyatlara araç modeli, kiralama süresi, ekstralar gibi birden fazla faktör etki ediyor. ALC araç kiralama seçenekleri içerisinde de bu gibi kriterlere göre geniş bir fiyat skalası görebilirsiniz. Satın alabileceğiniz ekstralar arasında ise firmadan firmaya değişmekle beraber bebek – çocuk koltuğu, navigasyon, koruma paketi, lastik sigortası gibi farklı pek çok seçenek var. Bu sayede yolculuğunuzu daha konforlu ve güvenli bir hale de getirebilirsiniz. Dilerseniz, çeşitli avantajlardan yararlanarak araç kiralamak için Kampanyalar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

ALC firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

ALC firmasının 13 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

ALC firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı ALC
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1140 ₺
Max. Günlük Ücret 3100 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 1
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

ALC Kiralık Araçlar

ALC Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

ALC Firma Lokasyonları

ALC Kiralama Koşulları

ALC Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

ALC firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.