0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Ceyhun Rent a Car Araç Kiralama

Ceyhun Rent a Car

Ceyhun Rent a Car, özellikle Karadeniz Bölgesi’ndeki destinasyonları ile öne çıkan iş ortaklarımız arasında yer alıyor. Karadeniz’in farklı pek çok kentindeki lokasyonu ile hizmet veren Ceyhun Rent a Car Samsun, Trabzon, Ordu, Rize gibi popüler kentlerin ilçelerinde konumlandığı gibi İstanbul’da da yer alıyor. Bireysel ve kurumsal araç kiralamalara hitap eden anlaşmalı firmamız sayesinde siz de ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri yakalayabilirsiniz. Uygun fiyat avantajı, kolay rezervasyon gibi fırsatlardan yararlanmak için hemen RentiCar’da işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

Ceyhun Rent a Car Hakkında

Ceyhun Rent a Car Trabzon, Rize, Ordu, Sinop gibi Karadeniz illerinde öne çıkan, bunun yanı sıra İstanbul’da da hizmet veren anlaşmalı araç kiralama firmalarımız arasındadır. Farklı pek çok araç segmenti ile faaliyet gösteren Ceyhun araç kiralama, böylelikle beklentilerinize uyan bir otomobili ayırtmanıza da olanak sağlıyor. SUV, sedan, hatchback, MPV gibi araç tiplerine sahip iş ortağımızı geniş araç çeşitliliğimiz içerisinde keşfedebilir, online rezervasyondan yararlanabilirsiniz. Farklı bütçelere uygun araç filosu anlayışı ile hizmetlerini sürdüren firma, günlük – aylık – yıllık araç kiralama gibi seçenekler arasında da yerini alıyor. Ek olarak firmanın 2019 yılında hayata geçirdiği “Kurumsal Üyelik Sistemi” projesi de üye firmalara çeşitli ayrıcalıkları ücretsiz olarak sağlayabiliyor. Geçmişine bakıldığında ise firma, 1997 yılında Trabzon Havalimanı’nda 10 aracı ile faaliyetlerine başlamıştır. Bugün ise Karadeniz Bölgesi’nde %100 yerli bir oto kiralama firması olarak öne çıkıyor. Ayrıca 2017 yılında Kubaliç Hotel marka adıyla Ordu’da konaklama hizmetleri sunmaya da başlamıştır. Siz de iş ortağımızın araç kiralama hizmetlerini hemen sayfalarımızda keşfedebilir, seyahatinizi planlayabilirsiniz.

Ceyhun Rent a Car Araç Filosu

Ceyhun Rent a Car, 500’e yakın otomobilden oluşan araç filosu ile RentiCar’daki zengin araç yelpazesi içerisinde yer alıyor. Böylelikle sürüş koşulları ve yolcu sayısına göre en uygun araç modelini rahatlıkla seçebilirsiniz. Örneğin, genişliği açısından aile arabaları içerisinde de öne çıkan SUV’lar veya kurumsal yolculuklarda sık tercih edilen sedanlar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra araçları yakıt tipine, vitesine, marka ve modeline göre de sıralayabilirsiniz. Bunun için araç kiralama sayfalarımızdaki filtrelerden yararlanarak vakitten kazanabilirsiniz. Dizel, benzinli, elektrikli araçları inceleyebilir ya da otomatik vites – düz vites seçenekler arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Ek olarak araçları sınıflarına göre de ayırabilir, ekonomik – orta – lüks gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle hiç vakit kaybetmeden aradığınız otomobili bularak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Türkiye’de çok sevilen ve tutulan pek çok araç marka ve modeli ile hizmet veren iş ortağımızı sayfalarımızda keşfetmeye başlayın! Seçtiğiniz aracın müsaitliği yok ise muadili bir araç ile çözüm sağlanabileceğini unutmayın.

Ceyhun Rent a Car Araç Kiralama Lokasyonları

Ceyhun Rent a Car Rize, Trabzon, Ordu, Samsun, Sinop gibi Karadeniz’in popüler kentlerinde ve İstanbul’da konumlanıyor. Böylelikle iş ortağımız Karadeniz Bölgesi’nin %100 yerli araç kiralama firmaları arasında yer alıyor. Karadeniz kentlerindeki popüler ilçeler ve havalimanlarında konumlanan Ceyhun Rent a Car, İstanbul’da ise Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yer alıyor. Böylelikle geniş bir alana yayılan firma, iş seyahatlerinden tatillere kadar birçok yolculuk talebine yanıt vermeyi başarıyor. Buna göre iş ortağımızın konumlandığı bazı lokasyonlar şu şekilde:

  • Rize: Merkez, Rize – Artvin Havalimanı
  • Trabzon: Trabzon Havalimanı
  • Ordu: Merkez, Ordu – Giresun Havalimanı
  • Samsun: Atakum, İlkadım, Çarşamba Havalimanı
  • Sinop: Sinop Havalimanı
  • İstanbul: Sabiha Gökçen Havalimanı

Dilerseniz, Türkiye genelinde tüm araç kiralama destinasyonlarımızı keşfetmek için Tüm Lokasyonlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İhtiyaçlara Uygun Araç Kiralama Süreleri

RentiCar’da günlük, haftalık, aylık ya da yıllık araç kiralama gibi birçok seçeneği bulabilirsiniz. Geniş araç çeşitliliği ve iş ortağı yelpazemiz sayesinde farklı süreler ve müşteri profiline hitap eden pek çok çözümü keşfedebilirsiniz. Buna göre 30 günün altındaki tüm ihtiyaçlar için günlük araç kiralama modeli oldukça idealdir. Böylelikle günübirlik gezintilerden kısa dönem seyahatlere kadar tüm seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 30 gün ve üzeri sürelerde daha hesaplı olabilen aylık araç kiralamayı da inceleyebilirsiniz. 1 ay ila 12 ay arası kiralama yapabilmek için aylık seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Aylık araç kiralama hem bireysel hem kurumsal ulaşım taleplerine sıklıkla yanıt vermesi ile öne çıkıyor. Son olarak uzun dönem – yıllık araç kiralama modeli ise özellikle filo oluşturmak isteyen firmalar açısından avantaj sağlıyor. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden birini belirleyip hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Araç Kiralama Koşulları

Araç kiralama koşulları firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Bunun yanı sıra kiralanacak aracın modeli, sınıfına göre de farklı gereklilikler doğabilir. Genellikle 21 yaş ve minimum 1 yıllık B grubu sürücü belgesi sahibi olma şartı aranıyor olsa da bu kriterler de değişebilir. Bu nedenle kiralama öncesi ilgili koşulları incelemeyi unutmayın.

Araç Kiralama Fiyatları

Kiralık araç fiyatları ise firma, araç marka ve modeli, kiralama süresi gibi birçok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Geniş bir fiyat aralığı içerisinden bütçenize uygun seçenekleri hemen değerlendirebilirsiniz. Ayrıca satın alabileceğiniz bazı ekstralar da fiyat skalasında belirleyici olabilir. Dilerseniz, fiyat filtremizi kullanarak da belirlediğiniz bütçe aralığındaki otomobilleri hemen sıralayabilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden bütçe dostu seçenekleri listeleyebilir, rezervasyon adımına geçebilirsiniz.
 

Kuruluş Tarihi

Ceyhun Rent a Car firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

Ceyhun Rent a Car firmasının 9 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Ceyhun Rent a Car firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Ceyhun Rent a Car
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1300 ₺
Max. Günlük Ücret 1700 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 3
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

Ceyhun Rent a Car Kiralık Araçlar

Ceyhun Rent a Car Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Ceyhun Rent a Car Firma Lokasyonları

Ceyhun Rent a car Kiralama Koşulları

Ceyhun Rent a car Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Ceyhun Rent a car firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.