0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Malatya Havalimanı (MLX) Araç Kiralama

Malatya Havalimanı (MLX) Araç Kiralama

Malatya Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin turizm açısından önemli bir şehri olan Malatya, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Gerek turistik gerek tarihî birçok gezilecek yeri bünyesinde bulundurmaktadır. Malatya’ya gelmek isteyen ziyaretçiler genellikle Malatya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra her yeri rahatça gezebilmek için Malatya Havalimanı araç kiralama seçeneklerini tercih eder.

Malatya Havalimanı Hakkında Bilgi

Malatya Havalimanı, Malatya il sınırları içerisinde olup sivil-askerî kategoridedir. 1941 yılında Malatya iline hizmet etmesi amacıyla hizmete başlayan Malatya Havalimanı, toplam 8.590.890 m² alana kuruludur. Yolcu kullanım alanı 2239,8 m², toplam kullanım alanı ise 9545 m²'dir. 152 araçlık otoparkı mevcuttur.

Malatya Şehir Merkezinden Malatya Havalimanı’na Ulaşım

Havalimanı servisleri, otobüsler veya taksilerle birlikte şehir merkezinden havalimanına veya havalimanından şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksiyle yaklaşık 35 dakika sürmektedir.

Bu konuma turistik gezi için gelenler için ise Malatya’nın popüler gezi noktalarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Zeynel Abidin Türbesi
  • Günpınar Şelalesi
  • Somuncu Baba Camii ve Türbesi
  • Gündüzbey
  • Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı
  • Arapgir Kozluk Çayı Kanyonu
  • Levent Vadisi
  • Sultansuyu Harası
  • Sürgü Takaz Mesire Alanı

RentiCar ile Malatya Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Doğu’da güzel bir seyahatin tadını çıkarmak istiyorsanız araç kiralamak sizin için en konforlu seçenek olacaktır. RentiCar, ihtiyacınız olan aracı, kolay ve güvenilir bir şekilde sizlere sunuyor. Bunun için kiralama yapmak istediğiniz tarih aralığını seçip ara butonuna basmanız yeterli. Web sitemizi kullanarak bu işlemi hızlıca gerçekleştirebilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

RentiCar ile Malatya Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Malatya Havalimanı’nda RentiCar ile hem konforlu hem de ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli bir araca, uygun bir bütçeyle ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden tarih aralığını ve lokasyon bilgilerini seçerek birbirinden seçkin araçları ve bunlarla birlikte uygun fiyat listelerini görebilir, dilediğiniz aracı kiralayabilir ve Malatya’nın dört bir yanını keyifle gezebilirsiniz.

Malatya Otogar Araç Kiralama

Şehir Merkezi Araç Kiralama

Malatya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Havalimanı (MLX) araç kiralama nasıl yapılır?

Malatya Havalimanı (MLX) ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Malatya Havalimanı (MLX) araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Malatya Havalimanı (MLX) araç kiralama fiyatı nedir?

Malatya Havalimanı (MLX) araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.