Ana Sayfa
Lokasyonlar

Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama

Yeşilyurt, Doğu Anadolu Bölgesi’nin batısında Malatya iline bağlı bir merkez ilçedir. İlçenin güney kesimini Güneydoğu Toroslar’ın uzantısı olan Malatya Dağları engebelendirmektedir. Çevresinde oldukça fazla mesire alanı bulunmaktadır. Buralar özellikle yaz aylarında misafirlerin gözde duraklarıdır. Yeşilyurt merkeze kentin pek çok farklı bölgesinden farklı ulaşım alternatifleri ile erişim sağlanabilmektedir. Malatya Yeşilyurt araç kiralama alternatifler arasında en konforlu ve güvenilir olanıdır. RentiCar, ihtiyacınıza yönelik her türlü aracı bulabileceğiniz geniş araç olanaklarıyla sizlere hizmet vermektedir.

Malatya Yeşilyurt Hakkında Bilgi

Yeşilyurt ilçesi Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde Malatya kentinde yer almaktadır. İlçede karasal iklim hüküm sürer. Yazları sıcak ve kurak kışları ise soğuk ve kar yağışlıdır. Yeşilyurt’a gelen ziyaretçilerin görmesi gereken yerlere bir göz atalım.

Gündüzbey

İl merkezine 10 km uzaklıkta bulunan mesire alanı, görülmeye değer mekânları arasında yer almaktadır.

Abdullah Ağa Konağı

Konak, 1900’lü yılların başında ilçenin eski belediye başkanlarından Abdullah Ağa tarafından inşa edilmiştir. İlçe merkezine 9 km uzaklıktadır. Buraya yolu düşenin mutlaka görmesi gereken bir konaktır.

Karlık Yaylası

Yeşilyurt ilçesine yaklaşık 50 km uzaklıktadır. 2000 metre civarı yükseklikte bulunan bu yayla; muhteşem manzarası, serin havası, soğuk akan suyu, yaban hayatı ve yeşilliği ile insanı büyüleyen bir mekândır. Bu cennet köşesinde bal üretimi de yapılmaktadır.

Gezip görmek adına Türkiye'nin her iline ve beldesine mutlaka şans vermelisiniz. Seyahatlerinizi ertelemeyin ve RentiCar ile keyifli yolculuklarda özgürlüğün tadını çıkarın.

RentiCar ile Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile yolculuklarınız esnasında içiniz hep rahat olur. Araç kiralama konusunda ihtiyaçlar kişiden kişiye ve kimi zaman duruma göre farklılıklar gösterse de RentiCar sizlere birçok farklı kiralama seçeneği sunarak talebinizi karşılıyor. Yapmanız gereken web sitesini ziyaret ederek dilediğiniz tarih aralığını ve ihtiyacınız olan aracı seçmek.

Malatya Yeşilyurt Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular