Ana Sayfa
Lokasyonlar

Malatya Otogar Araç Kiralama

Malatya Şehirler Arası Otobüs Terminali, Malatya şehrine hizmet veren bir otogardır. Malatya, geçmişten günümüze tarihî izleriyle her zaman çokça ziyaret edilen bir şehrimizdir. Bu sebeple Malatya Otogar araç kiralama açısından talebin yüksek olduğu bir bölgedir.

 
Malatya Otogar Hakkında Bilgi

Malatya Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu bölgesinde bulunan ve tarihî İpek ve Kral yolları üzerinde olan Malatya şehrimize giriş yollarından biridir. 1999 yılında hizmete açılmış olan Malatya Otogarı, toplamda 178 bin metrekarelik bir alana kuruludur. 4 katlı olan otogarın çevresi elverişli bir şekilde inşa edilmiştir. Etrafta birçok kafe ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Yerel otobüs firmaları dışında ulusal olarak faaliyet gösteren otobüs firmalarını da bünyesinde bulundurur. Peki Malatya otogarına geldiğinizde Malatya’da nereleri gezebilirsiniz?

Şehrin gezilmesi gereken noktalarından biri Gürpınar Şelalesi’dir. Gürpınar Şelalesi, Malatya’nın Darende ilçesinde bulunur. Doğanın ilgi çeken ve büyüleyen görsellerinden biri olan Gürpınar Şelalesi, yıl içerisinde binlerce ziyaretçiyi bünyesinde ağırlamaktadır.

Diğer bir gezilmesi gereken nokta ise Arslantepe Höyüğü’dür. Günümüzde açık hava müzesi olan Arslantepe Höyüğü, tarihten izler taşımaktadır.

Bunlar dışında Malatya Kalesi, Levent Vadisi, Malatya Atatürk Evi, Orduzu, Karakaya Baraj Gölü, Battalgazi Ulu Cami, Etnografya Müzesi, Mustafa Kemal Paşa Kervansarayı gibi yerler de Malatya’nın gezilmesi gereken yerleri arasında yer alır.

Malatya Otogar’a Ulaşım Nasıl Olur?

Malatya Otogar, şehrin merkezî noktalarından biri olan Ankara Caddesi üzerinde yer alır. Şehrin farklı yerlerinden birçok otobüs ile buraya ulaşabildiğiniz gibi otogarda bulunan otobüs firmalarının servislerinden de yararlanabilirsiniz.

RentiCar Malatya Otogar Araç Kiralama Seçenekleri

Malatya Otogar’da araç kiralama ihtiyacı oldukça yoğundur. RentiCar’dan günlük araç kiralayabileceğiniz gibi uzun dönem araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Hızlı, güvenilir ve en uygun fiyatlarla müşterilerine dilediği aracı sunan RentiCar ile içiniz rahat, yolunuz açık olsun.

RentiCar ile Malatya Otogar Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Malatya Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular