0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Retro Car Araç Kiralama

Retro Car Araç Kiralama

Retro Car uygun fiyatlı ve konforlu bir araç kiralama deneyimi vadediyor. Geniş hizmet ağıyla yüzlerce müşterinin ulaşımına çözüm bulan firmaya RentiCar ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Retro Car araç kiralama firmasının sunduğu araç filosunda farklı seyahatlere uygun birçok araç seçeneği mevcut. Birbirinden genç ve donanımlı araç modellerini değerlendirmek için sayfamızı kullanabilirsiniz. RentiCar ile şimdiden iyi yolculuklar! 

Retro Car Hakkında 

“Dünyanın bütün yollarını keşfetmeniz için” mottosuyla faaliyet gösteren Retro Car kapsamlı bir hizmet ağıda sahip. 2019 yılında İstanbul’da kurulan firma her geçen gün farklı bölgelerde kiralama ofisleri açarak daha çok müşterinin seyahat ihtiyaçlarını karşılıyor. Firmanın başlıca araç kiralama noktaları arasında Ankara, İstanbul, İzmir, Şanlıurfa, Gaziantep ve Adıyaman gibi şehirler yer alıyor. Ayrıca firma her gün yüzlerce kişinin ulaşım için bulunduğu Gaziantep Havalimanı,  Kahramanmaraş Havalimanı, Adıyaman Havalimanı ve Kayseri Eriket Havalimanı gibi noktalarda da aktif olarak hizmet veriyor. Firmanın bulunduğu araç kiralama noktalarına sayfamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Retro Car firması “önceliğimiz müşteri memnuniyeti” anlayışıyla araç kiralama süreçlerinin her adımında müşterilerine destek oluyor. Firmanın 2000’i aşkın sürekli güncellenen araç filosunu 7/24 kesintisiz müşteri hizmetiyle değerlendirebiliyorsanız. Her bütçeye uygun araç seçenekleri sunabilen firmanın hizmetlerini tercih ederek kusursuz bir kiralama deneyimi yaşamanız mümkün. 

Retro Car Hizmetlerine RentiCar ile Anında Ulaşın 

RentiCar, Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında bulunan Retro Car firmasının araç modellerine anında ulaşmanızı sağlıyor. Firmanın lokasyonlara özel sunduğu araç modellerine ve diğer hizmetlerine ulaşmak için sayfamızı kullanabilirsiniz. Retro Car filosunda donanımlarıyla farklılaşan birçok farklı araç seçeneğine rastlayabilirsiniz. Her araç ihtiyacına çözüm sunabilen firmanın sunduğu başlıca araç modelleri şunlar: 

  • Citroen C Elysee

  • Dacia Sandero

  • Fiat Egea

  • Fiat Fiorino

  • Peugeot 301

  • Renault Megane

  • Renault Symbol

  • Renault Clio

  • Volkswagen Crafter

Gördüğünüz gibi Retro Car filosunda her ihtiyacı karşılayabilecek araç seçeneği bulunabiliyor. Araçların bagaj hacmi, vites tipi, kapasitesi ve tasarımlarını göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza uygun modeli rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Retro Car kısa dönem ve uzun dönem araç kiralama hizmetleriyle her seyahat sürecine konfor katmayı hedefliyor. Tüm seyahat ihtiyaçlarınız için firmayı güvenle değerlendirebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi

Şube Sayısı

Retro Car firmasının 11 adet şubesi bulunmaktadır.

Şirket Adı Retro Car
Min. Günlük Ücret 1500 ₺
Max. Günlük Ücret 3000 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 6
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Retro Car Kiralık Araçlar

Retro Car Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Retro Car Firma Lokasyonları