0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) Araç Kiralama

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) Araç Kiralama

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı, 1997 yılında faaliyete başlamıştır. Balıkesir'in Edremit ilçesinde yer almaktadır. Edremit, ilçe merkezine 4 km mesafededir. Daha önceleri pistin ve terminal binasının küçük olmasından dolayı yeterli hizmeti veremeyen havaalanı 19 Haziran 2010 tarihinde yenilenerek hizmete açılmıştır. Konumu itibarıyla; Ayvalık, Altınoluk, Akçay, Küçükkuyu, Ören, Dikili gibi tatil merkezlerine yakındır. Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı’ndan bu tatil beldelerine ulaşmanın en konforlu ve en kolay yöntemi araç kiralamaktır. RentiCar, bu ihtiyacı karşılamak için Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı’nda da hizmet vermektedir. 

Balıkesir Edremit ve Edremit Koca Seyit Havalimanı

Yeşil doğası ve tarihî dokusuyla bilinen Edremit İlçesi, Çanakkale’ye oldukça yakın bir bölgede bulunmaktadır. Saklı cennetler arasında yer alan ilçe, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapıyor. Şelalelerden göllere, tabiat parklarından tarihî müzelere kadar pek çok alternatifin bulunduğu ilçe gezginler için idealdir.

Günübirlik gezilecek Cunda Adası, Kaz Dağları Milli Parkı, Ayvalık, Adatepe gibi turistik alanlara yakın olması açısından da ilçenin konumu önem taşıyor. Her yere yakın olması sebebiyle Edremit Koca Seyit Havalimanı, bölgeye gelen turistlerin öncelikli tercihi olmaktadır.

Modern bir mimariye sahip olan Koca Seyit Havalimanı, içerisinde bulunan hediyelik eşya mağazaları ve küçük kafeteryaları ile yolcuların birçok ihtiyacına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. 3000x45 metre boyutlarında piste sahip olan meydanın, iç hat terminali 1678 m2 boyutlarındadır. Toplam kullanım alanı ise 23.600 m2'dir. RentiCar, Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı’nda araç kiralayanların ilk tercihi olmaktadır.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı’na Ulaşım Nasıl Olmaktadır?

RentiCar, Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı’ndan araç kiralamak isteyenlere en konforlu, güvenilir, kolay ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. RentiCar ile istediğiniz özelliklerde araç modelini ve tarihleri seçerek bütçenize uygun fiyatlardaki kaliteli ve konforlu araçları kiralayabilir, güvenle seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Balıkesir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) araç kiralama nasıl yapılır?

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) araç kiralama fiyatı nedir?

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı (EDO) araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.