Ana Sayfa
Lokasyonlar

Balıkesir Güre Araç Kiralama

Güre, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı olan bir tatil beldesidir. Çanakkale yolu üzerinde bulunur. Özellikle kaplıcalarıyla ünlü olan bölge bu sebeplerle çok fazla turist çeken bir bölgedir. Bu yüzden de Balıkesir Güre araç kiralama seçenekleri bu bölgede gezi için tercih edilen yöntemlerden biridir.

Balıkesir Güre Hakkında Bilgi

Akçay’ın 4 km ilerisinde, Çanakkale yolunda bulunan Balıkesir Güre, en çok kaplıcalarıyla dikkat çekmektedir. Özellikle son yıllarda epeyce ilgi gören ve Güre’nin simgesi hâline gelen Güre kaplıcaları ve termal tesisleri turistlerin de ilgi odağı hâline gelmiştir. Bu kaplıcalar, tarih ve mimari severlerin de ziyaret ettiği yerlerden biridir çünkü kaplıcalarda yer alan mimari süsler, sütunlar, kabartmalar epey ilgi çeker.

Kaplıcalar dışında Güre’de gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Bunlardan biri özellikle Güre halkının sürekli tercih ettiği Güre Gelinçamı Piknik Yeri’dir. Güre Köyü’ne 3 km mesafede bulunur. Ayrıca her yıl Güre Belediyesi tarafından organize edilen Sarıkız etkinliklerinin bir kısmı da burada yapılmaktadır. Gelinçamı dışında Pınarbaşı Piknik Alanı, Çamlıbel-Şarlak Piknik yeri de Güre’nin tercih edilen diğer piknik bölgelerindendir.

RentiCar ile Balıkesir Güre Araç Kiralama Seçenekleri

Son dönemlerin en popüler tatil beldelerinden biri olan Güre’de ve yakın çevresinde görülmeye değer yerlere konforlu biçimde ulaşmanın en güvenilir yöntemi araç kiralamaktır. Siz de tatilinizi planlayın, RentiCar.com’a girip dilediğiniz aracınızı kiralayın.

RentiCar ile Balıkesir Güre Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

Balıkesir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular