Taste of Life is on the road

Rent Now, Enjoy it!

Locations
Nevsehir Goreme

Nevşehir Göreme Araç Kiralama

Nevşehir; her bir bölgesinin konumu, doğal oluşumları, önemli tarihî ve kültürel yerleri ile son zamanlarda en çok ilgi gören ve Türkiye’nin her yerinden olmak üzere yurt dışından da sıkça ziyaretçi ağırlayan ilimizdir. Nevşehir Göreme de bu yerlerin başında gelmektedir. Burada artan araç kiralama ihtiyaçları RentiCar aracılığı ile her zaman en iyi şekilde karşılanmaktadır. Nevşehir Göreme araç kiralama seçeneklerinden günün her saati yararlanabilirsiniz.

 

Nevşehir Göreme Gezilecek Yerler

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Nevşehir Göreme, görülmeye değer yerleri ile tatilcilerin ilgisini çeken yerlerdendir. Nevşehir Göreme’den kiralayacağınız aracınız ile bu bölgedeki en güzel yerleri keşfedebilirsiniz. RentiCar konforu ile araç kiralama hizmetlerimiz her zaman sizlere en iyi ve kaliteli yolculuk imkânlarını sunmak için hazır. Tek yapmanız gereken Göreme’deki seyahat rotanızı belirlemek. Bunun için sizlere Göreme’nin tarihi, dokusu, doğal oluşumları ve mimarisi ile ilgi gören yerlerini listeledik.

Korama eski adıyla da bilinen Göreme, özellikle tarihten birçok izler taşıyan değerlere sahiptir. Bunlardan en önemlisi Göreme Açık Hava Müzesi’dir. Müze, Orta Çağ’da volkanik kayalar oyularak inşa edilmiştir. Bugünkü manastır eğitim sisteminin başladığı yer olmasından dolayı da günümüzde çok önemlidir. Göreme Açık Hava Müzesi içinde tiyatro, hamam, Aphrodite Tapınağı, Piskopos Sarayı bulunmaktadır. 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alan Göreme Tarihî Milli Parkı ise Göreme’nin en önemli noktasıdır. Milli park içinde Kaymaklı ve Derinkuyu yeraltı şehirleri, Karlık Kilisesi, Yeşilöz Theodoro Kilisesi gibi mimari ve tarihî açıdan önemli, ziyaret edilmesi gereken yerler vardır. Göreme’de ilgi çeken birçok müze bulunmaktadır. Bunlarla birlikte doğal oluşumlar bölgenin en önemli miraslarıdır. Paşabağları Müze ve Örenyeri en bilinenleri içindedir.

 

Nevşehir Göreme Araç Kiralama Seçenekleri

Nevşehir Göreme’den RentiCar ile araç kiralayarak şehrin birçok yerine rahatlıkla gidebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçerek Nevşehir Göreme araç kiralama seçeneklerinden faydalanmak.

 

Nevşehir Göreme Araç Kiralama Fiyatları

En uygun Nevşehir Göreme araç kiralama fiyatlarını web sitemiz üzerinden araç kiralamak istediğiniz tarih aralıklarını seçerek, size uygun aracı belirleyerek görebilirsiniz. Bütçenize en uygun araç ve kaliteli araç kiralama fiyat seçeneklerini sunmaktayız.