Taste of Life is on the road

Rent Now, Enjoy it!

Locations
Van Ferit Melen Airport (VAN)

Van Ferit Melen Havalimanı Araç Kiralama

RentiCar, Van Ferit Melen Havalimanı Araç Kiralama seçenekleri ile Türkiye’nin tüm havalimanlarında olduğu gibi Van Ferit Melen Havalimanı araç kiralama konusunda da sizlere en uygun ve kaliteli hizmeti sunmakta.

 

Van Ferit Melen Havalimanı Hakkında Bilgi

Van Ferit Melen Havalimanı 1943 yılında hizmete açılmıştır ve şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Bu havalimanın en önemli özelliği Türkiye’de ilk uyduyla iniş sisteminin burada kurulmuş olmasıdır. 

 

Van Ferit Melen Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Van Ferit Melen Havalimanı’na şehir merkezinin birçok noktasından ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır. İster toplu taşımalarla ister özel araçlarınızla şehir merkezine gidebilirsiniz. Van Büyük Şehir Belediyesi tarafından tahsis edilen toplu taşıma otobüslerini kullanabilirsiniz. Havalimanından geçen 351 numaralı otobüsler ile ortalama 25 dakikada Van Merkez’e gidebilirsiniz. Otobüs güzergâhı Havalimanı Kavşağı, Havalimanı, İpekyolu Bulvarı, Şabaniye Caddesi, Sebze Hali Kavşağı, Hacıbekir Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Maraş Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi ve İkizler şeklinde olmaktadır. Otobüste kullanım için tek kullanımlık bilet alabilir veya Van’a özel olan Belvan Kart satın alarak birden fazla seyahat edebilirsiniz. Toplu taşıma olarak otobüslerin dışında havalimanı çıkış terminalinden kalkan minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Özel aracınız yoksa kolay ulaşım için en çok tercih edilen ulaşım seçeneklerinden biri ise araç kiralamadır. İhtiyacınıza yönelik kiralayacağınız özel araç ile daha kısa sürede, zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

 

Van Ferit Melen Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Van Ferit Melen Havalimanı’nda da Türkiye’nin her havalimanında olduğu gibi en kolay ve ihtiyacınıza yönelik kaliteli araç kiralama seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden araç kiralama adımlarını tamamlayıp kiralama işlemini gerçekleştirmek. Aracınızı kiraladıktan sonra havalimanı içerisinde bulunan iş ortaklarımıza ait araç kiralama ofislerinden aracınızı teslim alıp seyahatinizi planlayabilirsiniz.