0850 308 0 308
İletişim Merkezi

Orcan Araç Kiralama

Orcan Motors

İstanbul bölgesinde kaliteli ve ayrıcalıklı bir hizmet sunan Orcan araç kiralama RentiCar’da. Farklı ihtiyaçlara hitap eden bir araç filosuna sahip olan firma ile konforlu bir seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. RentiCar’ın değerli iş ortakları arasında yer alan Orcan Rental Car her müşterinin ihtiyaçları için uygun çözümler geliştirebiliyor. Uzun dönem araç kiralama ve kısa dönem araç kiralama gibi opsiyonlarla size özel bir deneyim sunan firmayı değerlendirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamız aracılığıyla rezervasyon işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Orcan Motors Hakkında

2020 yılında kurulan Orcan Motors, araç alım-satımı ve araç kiralama hizmetleriyle ulaşım çözümleri sunuyor. Kendi otomobil galerisine sahip olan firma konforlu bir seyahat için araç kiralama hizmetlerini tercih eden herkesi memnun edebilecek kadar donanımlı. Zira firmada yer alan araç seçenekleri farklı özellikleriyle her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Orcan Motors’un sunduğu hatchback, sedan, SUV ve kamyonet gibi kasa tipleri her kişi sayısını karşılayacak seviyede. İster bireysel ister toplu yolculuk ihtiyaçlarınız için firmayı güvenle tercih edebilirsiniz.

Orcan Motors ile Eşsiz Bir Seyahat Deneyimi

Orcan Motors Rent A Car birçok açıdan ayrıcalıklı bir araç kiralama deneyimi sunuyor. Firmada yer alan araçların her biri özellikleri ve tasarımlarıyla müşterilere prestijli bir yolculuk imkanı tanıyor. Otomatik/manuel vites seçenekleri, ergonomik iç tasarım ve klima gibi konfor katan donanımları firmanın araçlarında bulabilirsiniz. Bunlara ek olarak firmada kurumsal ihtiyaçlara da cevap verebiliyor. Aylık araç kiralama gibi hizmetler sunan firmayla toplu ulaşım gerektiren iş etkinliklerinize keyif katın. Kapsamlı bir araç kiralama hizmeti vadeden Orcan Motors’u değerlendirmek için hemen sayfamız üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Orcan Motors RentiCar’da

Türkiye’nin önde gelen araç kiralama firmalarını tek çatıda toplayan RentiCar, Orcan Motors hizmetlerine kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Merkez ofisi İstanbul Ümraniye’de bulunan firmanın araç seçeneklerini ve ekstra hizmetlerini sayfamızdan görüntülemeniz mümkün. Bunun için ilk adımda aracı kiralayacağınız konum, alış tarihi ve teslim tarihi   gibi bilgilerinizi ana sayfamızdaki araç arama kutucuğuna girmeniz gerekiyor. Ardından karşınıza çıkan seçenekler arasında Orcan Motors’un sunduğu modelleri görebilirsiniz. Eğer sadece firmanın araçlarını incelemek isterseniz filtre seçeneklerindeki “Kiralama Firması” bölümünden Orcan Motors’u seçmeniz yeterli. 
 

Şube Sayısı

Orcan firmasının 2 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

Orcan firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı Orcan
Genel Merkez Istanbul
Bulunduğu Şehir Sayısı 0
En Çok Tercih Edilen Araç Clio

Orcan Kiralık Araçlar

Orcan Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Orcan Kiralama Koşulları

Orcan Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

Orcan firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.