Ana Sayfa
Lokasyonlar

Mersin Pozcu Araç Kiralama

Mersin’in Yenişehir ilçesine bağlı olan Mersin Pozcu, sahil şeridi sebebiyle Mersin halkının çokça tercih ettiği bir bölgedir. Bu sebeple Mersin Pozcu araç kiralama için çok uygun bir bölgedir. Tam da bu noktada bulunan RentiCar, Mersin şehrini özgürce keşfedebilmeniz için bütçenize en uygun ve en konforlu araç kiralama seçeneklerini sunuyor.

Mersin Pozcu Gezilecek Yerler Nereler?

Mersin Pozcu’da gezmek için ilk tercihiniz Mersin Deniz Müzesi olabilir. Mersin Deniz Müzesi, 2011’de hizmete açıldığı tarihte Türkiye’nin 4. deniz müzesiyken günümüz itibarıyla ülkemizdeki 6 deniz müzesinden birisidir. Mersin Deniz Müzesi, girişinizden itibaren denizciliğe hiç ilgi duymasanız bile etkileneceğiz ve Türk denizcilik tarihiyle birlikte genel olarak denizcilik hakkında çok şey öğrenebileceğiniz bir yerdir.

Diğer bir gezilecek yer ise Mersin Arkeoloji Müzesi’dir. Türkiye’nin en eski müzelerinden olduğu bilinen Mersin Arkeoloji Müzesi, içinin yanı sıra dış mimarisiyle de görenleri etkileyecek bir yapıya sahiptir. Mersin Arkeoloji Müzesi’nde Yumuktepe, Soli Pompeipolis ve Elaiussa Sebaste Antik Kenti’nden çıkarılan eserler başta olmak üzere çok geniş bir yelpazede yer alan eserler sergilenmektedir.

Bu yerler dışında Mersin’in diğer tarihi ve kültürel açıdan önemli yerlerini keşfetmek istiyorsanız Mersin Pozcu’da bulunan RentiCar’dan araç kiralayabilir ve Mersin’in her yerini rahatça keşfedebilirsiniz.

Mersin Pozcu Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Araç kiralama hizmeti ile RentiCar, müşterilerine güven vermesi ve onların memnuniyetini her daim ön planda tutmasıyla en fazla tercih edilen araç kiralama şirketidir. RentiCar ‘da aradığınız her türlü aracı bulabileceksiniz. RentiCar.com ‘u ziyaret edin ve dilediğiniz tarih aralığını seçin. İstediğiniz araç dilediğiniz tarih aralığında belirlemiş olduğunuz lokasyonda sizi bekliyor olacak.  Ayrıca RentiCar sizlere 12 aya varan taksit imkânı sunmaya devam ediyor. Konforlu ve güvenilir bir seyahat için siz de RentiCar‘ı tercih edin.

Mersin Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular