Hayatın Tadı Yolda Çıkar.

Hemen Kirala, Tadını Çıkar!

Lokasyonlar
Mersin Yenişehir

Mersin Yenişehir Araç Kiralama

Mersin’in dört merkez ilçesinden en küçüğü olsa bile Yenişehir ilçesi ziyaretçiler tarafından her zaman görülmeye layık bir ilçe olmuştur. Bu sebeple Mersin Yenişehir araç kiralama için çok uygun bir bölgedir. Tam da bu noktada bulunan RentiCar, Mersin şehrini özgürce keşfedebilmeniz için bütçenize en uygun ve en konforlu araç kiralama seçeneklerini sunuyor.

 

Mersin Yenişehir Gezilecek Yerler Nereler?

Küçük bir yüz ölçümüne sahip olan Mersin Yenişehir’de, diğer büyük ilçeler kadar olmasa da görülmesi gereken yerler vardır.

Bunlardan ilki Muğdat Cami’dir. Mersin’in tarihî izlerini oldukça fazla taşıyan bu cami kesinlikle görülmeye değer bir tarihî yapı. Görsel olarak da çok fazla ilgi çeken Muğdat Cami’nin Cumhuriyet Dönemi sonrasında inşa edildiği biliniyor. En büyük ikinci cami olarak da bilinen bu cami yaklaşık 5500 kişilik.

Diğer bir görmek isteyeceğiniz yer ise Mersin Yenişehir’de bulunan Atatürk Kültür Merkezi. 28000 metrekare alan üzerinde kurulmuş olan kültür merkezinin 22000 metrekarelik kapalı alanı ve 300 araçlık otoparkı mevcut. Aynı zamanda sanat etkinlikleri için 3 salonu vardır. Bunlardan biri 1500 koltuklu, diğer ikisi de 500 koltukludur. Bunların dışında küçük toplantılar için kullanılan 25-150 koltuklu küçük salonlar da mevcuttur. Atatürk Kültür Merkezi, Uluslararası Mersin Müzik Festivali’nin bazı gösterilerine de ev sahipliği yapmaktadır.

 

Mersin Yenişehir Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Mersin Yenişehir araç kiralama seçeneklerini kullanmak bu şehri hakkıyla keşfetmek için oldukça etkili bir yöntemlerden biri. RentiCar araç kiralama seçenekleri arasından araba kiralama fiyatlarını görebilir ve dakikalar içinde en ucuz araç kiralama deneyimini yaşayabilirsiniz. RentiCar, en güzel deneyimlerinizi konforlu bir araç eşliğinde yaşamanız için hep yanınızda.

Mersin Yenişehir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular