0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Sinop Havalimanı (NOP) Araç Kiralama

Sinop Havalimanı (NOP) Araç Kiralama

Sinop Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye’nin turizm açısından önemli bir şehri olan Sinop, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Gerek turistik gerek tarihî birçok gezilecek yeri bünyesinde bulundurmaktadır. Sinop’a gelmek isteyen ziyaretçiler genellikle Sinop Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra her yeri rahatça gezebilmek için Sinop Havalimanı araç kiralama seçeneklerini tercih etmektedir.

Sinop Havalimanı Hakkında Bilgi

Sinop Havalimanı, Sinop iline hizmet etmesi sebebiyle 1993 yılında SIC kodu ile hizmete başlamıştır. Daha sonra bu kod NOP olarak değiştirilmiştir. Yıllık yolcu kapasitesi 150.000'dir. Şehre uzaklığı 8 km’dir. Yolcuya açık alanlar 343m² olup otopark kapasitesi 100 araçtır.

Sinop Şehir Merkezi’nden Sinop Havalimanı’na Ulaşım

Havalimanı servisleri, otobüsler, taksiler ve kiralık araçlarla şehir merkezinden havalimanına veya havalimanından şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçla yaklaşık 15 dakika sürmektedir.

Bu konuma turistik gezi için gelenler için ise Sinop’un popüler gezi noktalarını şöyle sıralayabiliriz:

Erfelek Şelalesi, Hamsilos Koyu, Sinop Arkeoloji Müzesi, İnaltı Mağarası, Akgöl Tabiat Parkı, Tarihî Sinop Cezaevi, Sinop Kalesi, İnceburun Feneri ve daha fazlası.

RentiCar ile Sinop Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Karadeniz’de güzel bir seyahatin tadını çıkarmak istiyorsanız araç kiralamak sizin için en konforlu seçenek olacaktır. RentiCar, ihtiyacınız olan aracı, kolay ve güvenilir bir şekilde sizlere sunuyor. RentiCar’ın araç kiralama hizmetinden yararlanmak için kiralama yapmak istediğiniz tarih aralığını seçip ara butonuna basmanız yeterli. Web sitemizi kullanarak bu işlemi hızlıca gerçekleştirebilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

RentiCar ile Sinop Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Sinop Havalimanı’nda araç kiralamak RentiCar ile çok kolay. Hem konforlu hem de ihtiyacınız doğrultusunda kaliteli bir araca, uygun bir bütçeyle ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden tarih aralığını ve lokasyon bilgilerini seçerek birbirinden seçkin araçları ve bunlarla birlikte uygun fiyat listelerini görebilir, dilediğiniz aracı kiralayabilir ve Sinop’un dört bir yanını keyifle gezebilirsiniz.

Sinop Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sinop Havalimanı (NOP) araç kiralama nasıl yapılır?

Sinop Havalimanı (NOP) ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Sinop Havalimanı (NOP) araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sinop Havalimanı (NOP) araç kiralama fiyatı nedir?

Sinop Havalimanı (NOP) araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.