Taste of Life is on the road

Rent Now, Enjoy it!

Locations
Bursa Yenisehir Airport (YEI)

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama

Bursa Yenişehir, şehrin en önemli ilçelerinden biridir ve Bursa merkeze 52 km mesafede bulunmaktadır. Bursa’nın son dönemlerde hızlı gelişim sergileyen ilçelerinden biri olan Yenişehir, önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Şehrin tek havalimanı olan Bursa Yenişehir Havalimanı’nın bu ilçede bulunmasıyla kısa zamanda gelişim göstermiştir.

RentiCar, Bursa’nın görülmeye değer ilçelerinden olan Yenişehir’i keşfetmeniz için en uygun araç kiralama seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

 

Bursa Yenişehir’de Yapılacak Etkinlikler

Bursa birçok tarihi dönemin en önemli kentlerinden biridir. Tarihi yapıları ve doğal güzelliği ile yılın her mevsimi ziyaretçi ağırlayacak zengin bir şehir karşımıza çıkmaktadır. Yenişehir ise Bursa şehir merkezinin doğusunda ve merkeze uzaklığı 61 kilometredir. Bursa'nın ilk havalimanına sahiptir. Bursa Yenişehir Havalimanı ilçe merkezinin 10 km batısında, Bursa il merkezinin 56 km doğusunda yer alır. Havalimanına ulaşan herkes için Bursa şehrinin güzelliklerini keşfederken en iyi ulaşım alternatifi olarak da araç kiralama görünüyor. Yenişehir’de kiralık araç hizmeti almak isteyenler zengin araç filosuna sahip bulunan RentiCar sayesinde araç ihtiyaçlarını en yüksek kalitede ve en uygun fiyat politikası ile giderebiliyorlar. Osmanlı döneminden kalma zengin tarihî yapılara sahip olan ilçede gezilecek pek çok turistik yer bulunuyor. İlçede yer alan Yenişehir Cennet Kanyonu, Orhan Gazi Camii, Saat Kulesi ve Şemaki Evi Müzesi turistlerin uğrak noktalarıdır.

 

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Bursa Yenişehir Havalimanı’nda araç kiralama hizmetlerinden yararlanan kişiler Bursa’nın stratejik konumu sayesinde civardaki diğer illere de kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

RentiCar aracılığıyla yapacağınız kiralama işlemleri ile siz de Bursa ve civarında keşfedilmeyi bekleyen çok fazla lokasyonu ziyaret edebilir ve zamandan kazanabilirsiniz. Aynı zamanda tüm seyahatiniz boyunca konforu ve rahatlığı kesintisiz bir şekilde yaşayabilirsiniz.