Taste of Life is on the road

Rent Now, Enjoy it!

Locations
Kibris Iskele

Kıbrıs İskele Araç Kiralama

Yavru vatan Kıbrıs’a her yıl Türkiye’nin birçok yerinden ve başka ülkelerden ziyaretçiler gelmektedir. İskele, konumu itibarıyla konaklama ve ziyaret açısından Kıbrıs’ın en çok tercih edilen yerlerinden biridir. Bu sebeple burada araç kiralama ihtiyaçları da artmaktadır. Kıbrıs İskele araç kiralama konusunda sizlere ihtiyacınız olan en kaliteli ve uygun bütçeli araç kiralama hizmetlerini sunmaktayız.

 

Kıbrıs İskele Gezilecek Yerler

Tarihte uğruna birçok savaşlar yapılan Kıbrıs’ın her bölgesinde eski medeniyetlerden izler bulunmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için önemli bir yeri bulunan Kıbrıs İskele için araç kiralayarak hem burayı hem de Kıbrıs’ın çevre ilçelerini ziyaret edebilir, keyifli bir tatil rotası planlayabilirsiniz. Kıbrıs, tarihteki birçok olaya tanıklık eden bir yer olduğu için birbirinden önemli medeniyetlere de ev sahipliği yapmıştır. Kıbrıs’ın hemen hemen her noktasında bu medeniyetlerden izlere rastlamak mümkün. Özellikle farklı mimarideki kiliseleri, manastırları, antik kentleri ve kaleleri ile görülmeye değer birçok yer mevcuttur. Kıbrıs İskele ve etrafı için seyahat planlamanızdaki ilk durağınızı, Arapça ‘’köprü’’ anlamına gelen, Kantara Kalesi olarak belirleyebilirsiniz. Beşparmak Dağları’nda bulunan 3 kaleden biridir. Kalenin, Bizanslılar tarafından inşa edildiği bilinmektedir. Kıbrıs İskele’de önemli kiliseler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi tabanı renkli taş mozaiklerden oluşan Agios Philon Kilisesi, diğeri ise Bizans Dönemi’nden izler taşıyan Panaya Kanakaria Kilisesi’dir. Havari Andreas olarak da bilinen zaman içinde bazı değişikliklere maruz kalsa da günümüzde önemini koruyan Aspostolos Andreas Manastırı ise görülmesi gereken yerlerdendir. Antik Kıbrıs’ın 6 önemli kentinden biri olan Aphendrika’yı da listenize eklemeyi ve buraya gelmişken etrafındaki önemli kiliseleri ziyaret etmeyi unutmayın.

 

Kıbrıs İskele Araç Kiralama Seçenekleri

En iyi araç kiralama seçeneklerini sizlere sunmaktayız.  Kıbrıs İskele araç kiralama seçenekleri ile en uygun ve kaliteli araçlar istediğiniz her an hizmetinizdedir.

 

Kıbrıs İskele Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama hizmeti son zamanlarda hızla artmaktadır. Artan hizmete bağlı olarak koşullar da değişmektedir. Bu durumdan araç kiralama fiyatları da etkilenmektedir. Araç kiralama fiyatları belirlenirken sizlere uygun olması ve ihtiyacınızı karşılaması dikkate alınmaktadır. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi Kıbrıs İskele araç kiralama fiyatları hakkında bize ulaşarak detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.