0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Kıbrıs Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) Araç Kiralama

Kıbrıs Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) Araç Kiralama

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı Araç Kiralama

RentiCar, tüm havalimanlarında olduğu gibi Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı araç kiralama konusunda da en kaliteli ve güvenli hizmeti sizlere sunuyor.

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı Hakkında Bilgi

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin merkezinde bulunmaktadır. Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’ya 23km, Magosa’ya 25 km, Magosa’ya 51 km ve Güzelyurt’a 62 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kıbrıs Barış Harekatı’nda hayatını kaybeden Pilot Binbaşı Fehmi Ercan'ın soyadından ismini alan havalimanı 1974 yılında yapılmıştır. 122 metre yükseklikte, yaklaşık 2755 metre uzunluğuna sahip olan Ercan Havalimanı’ndan hemen hemen her havalimanına ulaşım bulunmaktadır.

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Ercan Havalimanı’na ulaşım açısından birçok alternatif mevcuttur. Şehrin birçok yerinden hemen hemen her saat kalkan KIBHAS toplu taşıma otobüsleri ile kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Şehir otobüsleri, günlük düzenli sefer olarak Lefkoşa, Girne, Magosa güzergâhlarından geçmektedir. Taksiler de diğer bir ulaşım alternatifidir. Ziyaretçilerin en çok tercih ettiği ve en kolay ulaşım yöntemi ise araç kiralamadır. Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı’nda özel aracı olmayanlar için RentiCar araç kiralama her zaman hizmetinizde bulunmaktadır.

RentiCar ile Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Kıbrıs’a yılın her ayı artan ziyaretçi sayısı ile birlikte Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı’ndan şehrin merkezine olan araç kiralama talepleri de artmaktadır. Bu durum ihtiyaç olan araç kiralama seçeneklerinde sıkıntı yaşanmasına sebep olmaktadır. RentiCar ise bu sıkıntıların tamamen önüne geçebilmek için günün her saati kolaylıkla araç kiralamanız için en iyi seçenekleri sizlere sunuyor. Bunun için web sitemiz aracılığıyla size uygun araç kiralama seçenekleri ile birlikte ihtiyacınıza yönelik aracınızı istediğiniz şekilde kiralayabilirsiniz.

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Araç fiyatlarının artması ile birlikte araç kiralama fiyatları da artmaktadır. Bu durum ihtiyaç dahilinde araç kiralamak isteyenleri zorlamaktadır. RentiCar, bu hususta sizlere en uygun fiyatları, en iyi hizmetlerle birlikte sunmakta ve her zaman memnuniyetinizi önemsemektedir.

Kıbrıs Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) araç kiralama nasıl yapılır?

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) araç kiralama fiyatı nedir?

Lefkoşa Ercan Uluslararası Havalimanı (ECN) araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.