Ana Sayfa
Lokasyonlar

Kıbrıs Bafra Araç Kiralama

Doğu Akdeniz’de bir ada olan ve turizm açısından önemli bir yere sahip olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, her yıl sayısız turist ağırlamaktadır. Kıbrıs’ın turizm açısından en çok ziyaret edilen yerlerinden birisi Kıbrıs Bafra’dır. Bu sebeple Kıbrıs Bafra araç kiralamaya olan talep de artmaktadır.

Kıbrıs Bafra Gezilecek Yerler

Kıbrıs Gazimağusa’ya bağlı İskele ilçesinde bir köy olan Bafra; kendine özgü güzellikteki yerleri, manzarası, denizi, plajları, sakin ve huzurlu atmosferi ile keyifli bir tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Bafra, ismini eski Yunancada sığır çobanının kızı anlamına gelen Vokalida’dan almıştır. Tarihteki birçok medeniyetin almak istediği ve uğruna savaşlar verdiği Bafra’da, tarihî ve kültürel birçok önemli yapı bulunmaktadır. Bu yapılardan en önemlilerini sizler için listeledik. Listenin ilk sırasında Kantara Kalesi ve Othello Kalesi bulunmaktadır. Özellikle Kantara Kalesi, konumu ve görünümü itibarıyla önemli bir yere sahiptir. Bafra’da, dokusu ile dikkat çeken ve eski medeniyetlerin hikâyelerini yansıtan birbirinden farklı başka mimariler de bulunmaktadır. Venedik Sarayı, Apostolos Andreas Manastırı, Saint Barnabas Manastırı, Salamis Antik Kenti, Lala Mustafa Paşa Cami bu yapılar içinde ilk ziyaret edilmesi gerekenlerdir. Sahili ve denizi ile tatilcilerin vazgeçilmez tatil beldelerinden biri olan Bafra, denizin güzelliği ve plajlarının sakinliği ile uzun ve keyifli saatler geçirmeniz, harika bir tatil deneyimi yaşamanız için oldukça elverişli. Bafra’nın tarihî yerlerini gezdikten sonra günün yorgunluğunu burada atabilirsiniz.

Kıbrıs Bafra Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama konusunda en iyi hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. Türkiye’nin tüm illerinden ve havalimanlarından sağladığımız araç kiralama seçeneklerinde olduğu gibi Kıbrıs Bafra araç kiralama seçeneklerimiz ile de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek için her zaman yanınızdayız.

Kıbrıs Bafra Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama konusunda kiralanacak aracın modeli, aracın özellikleri ve ek hizmetler kadar araç kiralama fiyatları da merak edilmektedir. Kıbrıs Bafra araç kiralama fiyatları seyahat edeceğiniz tarih ve seçeceğiniz aracın modeline göre değişmektedir. Tarafımıza ulaşarak en uygun araç kiralama fiyatları hakkında en güncel bilgileri alabilirsiniz.

Kıbrıs Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular