Ana Sayfa
Lokasyonlar

Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Pek çok yiyeceği ile meşhur olan Ordu ve Giresun, turistik yönden de seyahat tutkunlarına onlarca farklı fırsatı vadediyor. Ayrıca ticari hayatın çok hareketli olduğu iki şehir, iş insanlarını da sıklıkla ağırlıyor. İşte bu sebeple Ordu ve Giresun için ulaşım son derece önemli. Ancak özellikle yoğun dönemlerde trafiğin katlanması, toplu taşıma ya da taksi ile ulaşımı çileli hâle getiriyor. Buna karşı en güzel ulaşım seçeneği ise araç kiralama.

Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanılarak, konforlu ve hızlı bir ulaşım elde edilebilir. Buna ek olarak yakınlık sebebi ile Trabzon araç kiralama hizmeti alanların en çok ziyaret ettiği iki il Ordu ve Giresun. Bu da iki şehrin turistik ve ticari açıdan değerini gözler önüne seriyor.

<fotograf>

Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

Gittiğiniz şehirde konforlu şekilde seyahat etmek, hedeflediğiniz rotadan çıkma zorunluluğu hissetmemek ve güvenli bir seyahat rotası oluşturmak için araç kiralamak son derece kıymetli. Üstelik araç kiralamak için pek çok farklı seçenek var. Ordu Giresun Havalimanı rent a car hizmeti sayesinde bu seçeneklerin tamamını elde etme hakkına sahip olacaksınız. Ayrıca Trabzon Havalimanı araç kiralama hizmeti sayesinde hem Ordu hem de Giresun’da çok konforlu ve güvenilir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Seyahat ederken en önemli olan kriter, aracın ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte olmasıdır. Eğer ihtiyacınızı karşılamıyor ve gerekli konforu sağlamıyorsa, toplu taşıma aracı ya da taksi ile seyahat etmiş kadar rahatsız olabilirsiniz. İşte bunun için Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama hizmetini RentiCar markasından alarak, konforu ve diğer ayrıcalıkları elde edebilirsiniz.

Araç kiralarken her türlü seçeneği sunan RentiCar, bu süreçte geniş araç seçenekleri sayesinde konforu da garanti etmektedir. Ayrıca Sedan, Hatchback, SUV ve Vito gibi pek çok farklı seçenekte araç kiralayarak, Ordu Giresun Havalimanı oto kiralama hizmetinden yararlanabileceksiniz. Bunun yanında aracı dilediğiniz kişi sayısı, marka ve modele göre seçebilecek, böylece seyahatinizi kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda organize edebileceksiniz.

RentiCar ile Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Uzun zamandır araç kiralama sektöründe yer alan RentiCar, dünyanın neresinde olursanız olun, Türkiye içinde pek çok noktada araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Her segment ve kategoride araç kiralayabildiğiniz için, kiralama süresi boyunca aracın tüm özelliklerinden yararlanma şansı elde edebileceksiniz. Buna ek olarak RentiCar ile Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama hizmeti alırsanız, kiralama sözleşmesi sayesinde haklarınızı koruyabilirsiniz.

Giresun ve Ordu’nun sahip olduğu doğal güzellikler, tarihî eserler ve iş olanakları gibi onlarca farklı seçeneği, iki şehrin de bir cazibe merkezi hâline gelmesini sağlamıştır. Bu da hâliyle ulaşımda konforu gerektirir. Ancak her araç kiralama firmasından araç kiraladığınızda, talep ettiğiniz konforu yakalayamayabilirsiniz. Bunun en önemli nedeni de markanın size uygun kiralık aracının olmamasıdır.

RentiCar bu konuda daima ön planda yer aldığından, size en geniş araç seçenekleri ile hizmet sunuyor. Dilediğiniz marka, model, kişi sayısı, sürücü sayısı, kilometre sınırı ve daha pek çok özeliğe göre aracınızın seçimini yapabiliyorsunuz. Böylece planladığınız seyahati istediğiniz konforda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ordu Giresun Havalimanı rent a car hizmetinin RentiCar ile bir diğer önemli ayrıcalığı; günlük, haftalık, aylık ya da uzun dönem araç kiralayabilmenizdir. İşte bu ayrıcalık her markada olmadığı için, RentiCar’daki bu ayrıcalıktan sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Uzun dönem araç kiralama sayesinde yıllarca kiraladığınız aracı kullanıp, araç satın alma zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte aracın vergisi ve sigortası gibi evrak işleriyle de uğraşmazsınız.

Tüm süreci RentiCar sizin için yönetmekte, vergi ve sigorta bedelleri de kiralama ücreti içerisinde yer almaktadır. İşte bu sebeple Ordu Havalimanı araç kiralama hizmetini RentiCar’dan alarak, talep ettiğiniz tüm ayrıcalıklara kavuşabilirsiniz.

Ordu’da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Damakta unutulmaz tat bırakan lezzetleri, yemyeşil doğası, Karadeniz’e olan sınırı, tarihi ve iş insanları için bünyesinde barındırdığı olanakları sayesinde çok popüler olan Ordu, her dönemde yerli ve yabancı ziyaretçileri ağırlamaktadır. Böyle bir şehirde ulaşım son derece önemli olduğu için, Ordu Havalimanı araç kiralama hizmeti sayesinde ulaşımda konforu elde edebilirsiniz. Böylece şehre geldiğiniz andan itibaren dilediğiniz noktaya en konforlu, hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilir, kendi rotanızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Ordu’nun en popüler seyahat noktaları da aşağıdaki gibidir:

Boztepe

Şehri ve Karadeniz’i ayaklarınızın altında göreceğiniz manzaraya sahip olan Boztepe, Ordu’nun en önemli noktaları arasındadır. Şehre gelenlerin ilk uğradığı nokta olmasının yanında, kartpostallık görüntülere de sahip olmaktadır. Bunun için Ordu Havalimanı araç kiralama hizmeti alarak, Boztepe ve daha pek çok güzelliği konforlu şekilde ziyaret edebilir, Ordu seyahatinizde kendi rotanız üzerinden ilerleyebilirsiniz.

Yason Burnu

Ordu’da bir yarımada olarak dikkat çeken Yason Burnu, Karadeniz’e Ordu’dan uzanan bir el gibi. Doğal bir görünüme sahip olan, Karadeniz’in serin ve deli sularındaki bu yarımada sayesinde, farklı bir deneyim elde edebilirsiniz. Ayrıca Yason Burnu’nun üzerinde, Karadeniz’i arkanıza alarak harika fotoğraflar çekilebilirsiniz. Tabii ki öncelikle bu güzel yerlere hızlı ve konforlu şekilde ulaşmanız gerekir. Ordu Havalimanı araç kiralama sayesinde aradığınız bu konforu sonuna kadar hissedebileceksiniz.

Ulugöl Tabiat Parkı

Yemyeşil ormanı, masmavi suları, mis gibi havası ve her mevsim sağladığı hoş görüntüleri sayesinde Ulugöl Tabiat Parkı size eşsiz bir seyahati deneyimleme şansı sunacak. Sonbaharda turuncu, kışın bembeyaz ve yazın yemyeşil görüntüler sunan bu doğal güzellik, Ordu’nun en kıymetli noktaları arasında. Siz de Ulugöl Tabiat Parkı’nı ziyaret ederek, bu ayrıcalığı sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Ayrıca Ordu Havalimanı araç kiralama hizmeti sayesinde Ordu’nun tüm güzelliklerini yerinde deneyimleyebilirsiniz.

Giresun’da Gezilecek ve Görülecek Yerler

Doğu Karadeniz’in incileri arasında bulunan, tarihin her döneminde çok önemli bir noktada yer almış olan Giresun, bu özelliği sayesinde günümüzde onlarca farklı eseri ile karşımızdadır. Buna ek olarak doğal güzellikler ve ticari olanakları da şehrin değerini katbekat artırıyor. Ancak ulaşım özellikle turizm sezonlarında bir hayli problem. Bunun için Giresun Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanmanız, size konforu bir seyahat getirecektir. Şimdi Giresun’un turistik değerlerine birlikte bakalım.

Giresun Kalesi

İnşa tarihi çeşitli kaynaklara göre M.Ö. 2. yüzyıl olarak belirtilen bu kale, kente hâkim bir tepe üzerine inşa edilmiştir. Bu özelliği sayesinde inşa edildiği dönemde gözcülük açısından son derece önemli bir göreve sahip olmuştur. Günümüzde büyük ölçüde korunmuş olan kale, Karadeniz’in manzarasını ziyaretçilerine sunuyor. Siz de Giresun Kalesi gibi onlarca farklı güzelliği Giresun Havalimanı araç kiralama hizmeti sayesinde ziyaret edebilir ve keyifli bir rota oluşturabilirsiniz.

Kümbet Yaylası

Giresun’un en önemli değerlerinden olan Kümbet Yaylası, özellikle yayla turizmi noktasında yerli ve yabancı turistler tarafından sıklıkla ziyaret ediliyor. Yemyeşil doğası ile dikkat çeken yayla, seyahat tutkunlarına çok farklı olanaklar da sunuyor. Şehri ayaklarınızın altına alabileceğiniz bu doğal güzellik, sizin için eşsiz bir deneyim olacak. İşte Giresun Havalimanı araç kiralama hizmeti bu süreçte size konfor, güvenilirlik ve hız sunacaktır.

Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Giresun ve Ordu, sahip olduğu değerler ile yerli ve yabancı turistler için bambaşka vaatler sunmaktadır. Ayrıca iş insanlarının sık sık ziyaret ettiği bu iki şehir, ticari açıdan da son derece önemli olanaklara sahiptir. İşte bu sebeple Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama hizmeti fazlasıyla talep görüyor. Bunun en önemli sebebi de diğer ulaşım seçeneklerinin şehirde yeterli konforu ve hızı sağlamamasıdır. Ancak Ordu Havalimanı oto kiralama hizmeti sayesinde bu olanağı sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Araç kiralamak için pek çok fırsat sunan RentiCar, bu süreçte iki farklı kiralama imkânı veriyor. Bunlardan biri online kiralama. Yani RentiCar web sitesi üzerinden giriş yaptığınızda; aracı alacağınız yer, alış tarihi ve saati, iade tarihi ve saati bilgilerini doldurmanız yeterli olacaktır. Daha sonra rezervasyonları aradığınızda, ilgili kriterlere uygun randevular listelenecektir.

Siz de bu listeden dilediğiniz aracı seçerek, güvenilir şekilde ödemenizi yapıp, rezervasyonunuzu gerçekleştirebileceksiniz. Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama seçeneğinin en konforlu yolu bu şekildedir. Bunun yanında telefon üzerinden İletişim Merkezi’ni arayarak da araç kiralayabilirsiniz. Burada gerekli bilgileri öğrenebilir, talep ettiğiniz özellikteki aracı en hızlı ve güvenilir şekilde kiralama şansını elde edebilirsiniz.

Yukarıdaki olanakların tamamını araç kiralama tutkunları için vadeden RentiCar, bunlara ek olarak dilediğiniz gün kadar araç kiralama garantisi veriyor. Buna en önemli örnek de uzun dönem araç kiralama. Böylece bir aracı uzun yıllar kiralayabiliyor, araç satın almadan kendi aracınız gibi tüm olanaklardan sorunsuz şekilde yararlanabiliyorsunuz.

RentiCar’ın Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama Sürecindeki Farkları

Tecrübeli bir araç kiralama markası olan RentiCar, Türkiye genelinde araç kiralama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Bu süreçte pek çok araç kiralama firmasından farklı olarak ayrıcalıklı hizmet anlayışını öne çıkaran marka, kiraladığınız araç ile her türlü konforu elde edeceğinizi garanti ediyor. Siz de bu şekilde hayallerinizdeki araç kiralama deneyiminden en güvenilir şekilde yararlanmış oluyorsunuz.

RentiCar; araç kiraladığınız andan itibaren sizin taleplerinize karşılık verecek, kiralama sürecinde yaşadığınız sorunlara en hızlı şekilde dönüş yapacaktır. Geniş araç seçenekleri ile kiralama hizmeti sunulduğu için, hangi noktada hangi araca ihtiyacınız varsa rahatça kiralayabileceksiniz. Belirttiğiniz noktadan aracınızı alıp, konforlu ve güvenilir şekilde seyahat edebileceksiniz.

Ayrıca araç kiraladıktan sonra birden fazla sürücü ile araç kullanmak isterseniz, o hâlde ekstra sürücü hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak bunu kiralama hizmetini almadan önce belirtmeli ve ona göre hizmetinizi almalısınız.

Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Uygun fiyatlı araç kiralamanın en konforlu, profesyonel, güvenilir ve hızlı yolu olan RentiCar, talep ettiğiniz tüm ayrıcalıkları eksiksiz şekilde size sunacaktır. Bu şekilde siz de Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama hizmetinden sorunsuz şekilde yararlanabileceksiniz.

Fiyatlar her araçta ve talepte değişiklik gösterdiğinden, belirli bir fiyat belirtmek mümkün değildir. Bu nedenle aracın markası, modeli, kiralama süresi, kişi sayısı, sürücü sayısı, kilometre sınırı vb. talepler dikkate alınarak, Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama fiyatları belirlenmektedir. Siz de uygun fiyatlar ile profesyonel, güvenilir, konforlu ve hızlı bir araç kiralama deneyimi yaşamak isterseniz, RentiCar ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ordu Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular