0850 308 0 308
İletişim Merkezi

OtoTur Araç Kiralama

OtoTur Araç Kiralama 

OtoTur araç kiralama firması RentiCar güvencesiyle karşınızda. Konforlu ve ayrıcalıklı bir hizmet almak için doğru adrestesiniz. Değerli iş ortaklarımız arasında yer alan OtoTur araç kiralama firması kapsamlı hizmet ağıyla öne çıkıyor. Birçok konumda firmanın kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İş, seyahat veya tatil fark etmeksizin birçok yolculuk ihtiyaçlarını karşılayabilecek araç modelleri OtoTur firmasında buluşuyor. Eksiksiz bir yolculuk için ihtiyacınız olan araç modelini firmanın filosunda bulabilirsiniz.

OtoTur Firması Hakkında 

Hizmetlerine 2010 yılında başlayan OtoTur firması ekonomik ve konforlu bir araç kiralama hizmet sunmayı misyon edinmiş değerli iş ortaklarımızdan. Turizm sektöründe de faaliyet gösteren Asya Oto Kiralama markası çatısında yer alan OtoTur firması geniş araç filosu hizmet ağını her geçen gün büyütmeye devam diyor. Günümüzde firma başta Mersin, Adana, Aydın, Bartın, Bitlis, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, Hatay ve Sivas gibi şehirler olmak üzere toplamda 46 noktada hizmet veriyor. Bu ağını Türkiye’nin her noktasına taşımayı amaçlayan firmanın havalimanı gibi ulaşım noktalarında da kiralama hizmetlerini görmek mümkün. OtoTur firmasının hizmet verdiğini havalimanı lokasyonlarını şu şekilde sıralamak mümkün:

●    Erzurum Havalimanı
●    Kayseri Havalimanı
●    Muğla Dalaman Havalimanı
●    Amasya Merzifon Havalimanı
●    Zonguldak Havalimanı
●    Rize-Artvin Havalimanı
●    İzmir Adnan Menderes Havalimanı
●    Konya Havalimanı

Bu tür ulaşım lokasyonlarına ek olarak birçok farklı havalimanı noktasında da OtoTur firmasının hizmetlerine rastlamak mümkün. Sayfamız aracılığıyla OtoTur firmasının tüm hizmet ağına ulaşabilirsiniz.

OtoTur ile Ayrıcalıklı Bir Araç Kiralama Deneyimi Yaşayın

Türkiye’nin ileri gelen firmaları arasında bulunan farklı araç modelleriyle birçok bölgede hizmet vererek her gün yüzlerce müşteriyi ağırlıyor. Firmanın araç filosunda her ihtiyaca hitap edebilecek seçenek bulunuyor. SUV, sedan, 4x4 ve hatchback gibi kasa tiplerine sahip modelleri ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Buna ek olarak OtoTur firması ile dünyaca ünlü otomobil firmalarının popüler modellerini deneyimleyebilirsiniz. Firmanın Renault, Fiat, Hyundai ve Citroen gibi dünyaca ünlü markalardan oluşan filosuna RentiCar aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

RentiCar ile OtoTur Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

RentiCar ile OtoTur araç kiralama firmasının hizmetlerinden faydalanmak oldukça kolay. Bunun için ana sayfamızda yer alan kiralık araç arama kutucuğunu doldurmanız yeterli. Kriterlerinize uygun araç seçeneklerini görüntülemek için şu bilgileri girmeniz gerekiyor:

●    Kiralanacak Konum
●    Kiralama Tarihi
●    Kiralama Saati
●    İade Tarihi
●    İade Saati

Bu tür bilgileri girdiğiniz takdirde birçok farklı araç seçeneği karşınıza çıkacak. Eğer sadece OtoTur araç kiralama firmasının sunduğu modelleri görüntülemek isterseniz filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz. Önünüze çıkan araç sayfasında bulunan filtreler arasındaki “Kiralama Firması” bölümünden OtoTur firmasını seçtiğiniz takdirde seçtiğiniz konuma uygun araçlar karşınızda. RentiCar ile firmanın araç modellerini, kiralama şartlarını ve sunduğu hizmetleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. 

Kuruluş Tarihi

OtoTur firması 1995 yılında kurulmuştur.

Şube Sayısı

OtoTur firmasının 119 adet şubesi bulunmaktadır.

Genel Merkez

OtoTur firmasının genel merkezi Istanbul lokasyonunda bulunmaktadır.

Şirket Adı OtoTur
Genel Merkez Istanbul
Min. Günlük Ücret 1628.1 ₺
Max. Günlük Ücret 7507.35 ₺
Bulunduğu Şehir Sayısı 29
En Çok Tercih Edilen Araç Fiat Egea

OtoTur Kiralık Araçlar

OtoTur Araç Filosu

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Cooper
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

Caravelle
Araç Kiralama

Car Image

Clio
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Egea
Araç Kiralama

Car Image

Caravelle
Araç Kiralama

Car Image

Cooper
Araç Kiralama

Car Image

Mercedes Vito
Araç Kiralama

Car Image

Passat
Araç Kiralama

Car Image

Fiat Doblo
Araç Kiralama

Car Image

OtoTur Firma Lokasyonları

OtoTur Kiralama Koşulları

OtoTur Firmasından Nasıl Araç Kiralayabilirim ?

OtoTur firmasından araç kiralamak için www.renticar.com sitemizden kiralamak istediğiniz konumu girip kendinize uygun araçları seçerek kiralama yapabilirsiniz.