0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Demetevler Araç Kiralama

Demetevler Araç Kiralama

Ankara Demetevler Araç Kiralama

Türkiye’nin başkenti olan ve sık sık ziyaretlerin gerçekleştiği Ankara’nın Demetevler mahallesi, bölgedeki genç nüfus sebebiyle orada yaşayan halk tarafından “cıvıl cıvıl” olarak ifade edilmektedir. RentiCar size Ankara’yı rahatça gezebilmek için en iyi ve en kaliteli araç kiralama seçeneklerini sunmakta.

Ankara Demetevler’de Gezilecek Yerler Nereler?

Türkiye’nin başkenti ve 5.6 milyonluk nüfusu ile en kalabalık şehri olan Ankara, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen simgesel yapılarından biri olan Anıtkabir’e ev sahipliği yapıyor. Kiraladığınız araç ile gideceğiniz ilk yerlerden biri Anıtkabir olabilir. Mustafa Kemal Atatürk’ün anıt mezarının bulunduğu Anıtkabir, neredeyse Ankara’nın simgesi olmuş durumda. İçerisinde İstiklâl Kulesi, Hürriyet Kulesi, Mehmetçik Kulesi, Müdafaa-i Hukuk Kulesi, Zafer Kulesi, Barış Kulesi, 23 Nisan Kulesi, Misak-ı Millî Kulesi, İnkılâp Kulesi, Aslanlı Yol, Tören Meydanı, İsmet İnönü'nün Lahdi ve Barış Parkı gibi birçok güzel bölüm bulunduran, ünlü mimarlar tarafından yapılmış Anıtkabir, her yıl binlerce ziyaretçiye kucak açıyor. Hemen yakınında bulunan ve yemyeşil görüntüsüyle huzur veren Atatürk Orman Çiftliği de ikinci durağınız olabilir. Mustafa Kemal Atatürk’e hediye edilen bu doğal sit alanı koruma altına alınmış; içerisinde hayvanat bahçesi, piknik alanları, yürüyüş yolları, Atatürk'ün kişisel eşyalarını görebileceğiniz dönem mobilyaları ile süslü Atatürk Evi Müzesi ve Gazi Orman Çiftliği gibi çeşitli alanlar bulunduruyor. Ziyaretçilerin çok fazla uğradığı diğer bir yer ise Kuğulu Park’tır. Şehrin en popüler gezi alanlarından biri olan Kuğulu Park, özellikle çocuklu ailelere epey keyifli ve eğlenceli bir gezi sunar. Kuğular, kazlar ve onlarca kuş çeşidi görebileceğiniz bu alanda yürüyüş bölgeleri, bisiklet yolları ve size keyifli bir dinlenme sağlayacak çay bahçeleri bulunmaktadır. Türkiye’nin en hareketli meydanlarından biri olan Kızılay Meydanı, akşam yürüyüşleri için çok uygun olabilir. Aynı zamanda Kızılay Meydanı’nda bulunan kaliteli restoranlarda Ankara’ya özgü yemekleri tatmanız da mümkün. Beypazarı güveci, efelek dolması, Ankara tavası ve daha fazlası...

Ankara Demetevler Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Son dönemlerde turistik bölge gezilerinde rahatlık amacıyla araç kiralama talepleri artmıştır ve günün her saati bütçenize uygun araç kiralayabileceğiniz RentiCar, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Konum ve tarih bilgilerini girdikten sonra bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan arabayı hemen kiralayabilirsiniz.

Ankara Havalimanı Araç Kiralama

Ankara Tren İstasyonu Araç Kiralama

Ankara Otogar Araç Kiralama

Ankara Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Demetevler araç kiralama nasıl yapılır?

Ankara Demetevler ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek Ankara Demetevler araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Ankara Demetevler araç kiralama fiyatı nedir?

Ankara Demetevler araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.