0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Bayraklı Araç Kiralama

Bayraklı Araç Kiralama

İzmir Bayraklı Araç Kiralama

İzmir Türkiye’nin çok sevilen, yaz kış fark etmeksizin en çok ziyaretçi alan şehirlerinden birisidir. Her yıl yerli yabancı çok sayıda turiste ev sahipliği yapan şehirde araç kiralamaya olan talep de artmaktadır. İzmir Bayraklı araç kiralama konusunda şehrin en çok talep gören bölgelerindendir. RentiCar İzmir’in birçok ilçesinde olduğu gibi Bayraklı’da da en kaliteli ve güvenilir rent a car hizmetini sunmaktadır.

İzmir Bayraklı Gezilecek Yerler

İzmir’in en sevilen ilçelerinin çevrelediği şehir merkezlerinden biri olan Bayraklı’nın kuzeyinde ve kuzeybatısında Karşıyaka, doğusunda ve güneyinde Bornova, batısında İzmir Körfezi ve güneybatısında da Konak ilçeleri bulunmaktadır. RentiCar’dan kiraladığınız aracınız ile İzmir’in bu güzel ilçelerini dilediğiniz gibi gezebilirsiniz. İzmir’in en sevilen ve özellikle yazın çok sayıda turiste ev sahipliği yapan Alaçatı, Çeşme, Sığacık, Urla gibi birbirinden güzel ilçelerine gidebilirsiniz.

İzmir Bayraklı içerisinde görülmesi gereken birçok yer vardır. Bunlardan Kordon Boyu, Höyük üzerinde yer alan Smyrna Antik Kenti, Saint Antoine Katolik Kilisesi, Tantalos’un Mezarı, Siren Kayalıkları, Atatürk Botanik Bahçesi en bilinenleri arasındadır.

Görülmesi gereken bir diğer önemli yer ise Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise en yüksek sanat galerisi olan Folkart Sanat Galerisi’dir. Folkart Sanat Galerisi Folkart Towers içerisinde bulunmaktadır. Folkart Towers çok amaçlı bir yerdir. İçinde ofisleri, alışveriş merkezleri, spor salonları ve restoranları bulunan Türkiye’nin 2. yüksek ikiz kulesidir.

İzmir Bayraklı’da bilinen ve çok değerli olan bir yer de Ord. Prof. Dr. Ekrem Akargül Yaşam Parkı’dır. Burası spor ve özellikle kadınlarla çocuklara eğitim hizmetleri veren Sosyal Destek Merkezi’dir.

İzmir demişken denizinden bahsetmeden olmaz. İzmir’in hemen hemen her ilçesinde olduğu gibi Bayraklı Sahili de piknik alanı, kafeleri, restoranları, dinlenme tesisleri, yürüyüş yolu, eğlence merkezleri, plajı ve birçok alternatifi ile bölgenin en kalabalık ve ziyaret edilmesi gereken yerlerinden biridir.

İzmir Bayraklı Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile araç kiralamak bulunduğunuz her konumdan son derece kolay. Tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret ederek aracınızı kiralayacağınız tarih aralıklarını ve kiralama seçeneklerini belirlemek. Sizlere uygun fiyatlarda ve kaliteli araç kiralama hizmeti sunan RentiCar ile seyahatinizi kolayca planlayın.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Otogar Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bayraklı araç kiralama nasıl yapılır?

İzmir Bayraklı ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İzmir Bayraklı araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir Bayraklı araç kiralama fiyatı nedir?

İzmir Bayraklı araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.