Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Dikili Araç Kiralama

İzmir’e bağlı Dikili ilçesi, Ege Denizi kıyısında ve Midilli Adası karşısında yer alır. İzmir merkeze 118, Ayvalık’a 42, Altınova’ya 25, Bergama’ya 24 ve Kınık’a 42 km uzaklıktadır. Dillere destan olmuş, 20 km uzunluğundaki Dikili Plajı, yaz mevsiminde turistlerin gözde lokasyonlarındandır. Doğanın ve eğlencenin uğrak noktası Dikili’ye ulaşmanın ve keşfetmenin en uygun yöntemi araç kiralamaktır. İzmir Dikili uygun araç kiralama konusunda da en iyi seçenek: RentiCar.

İzmir Dikili‘de Yapılacak Etkinlikler

İzmir, hem Türkiye’nin diğer şehirlerinden hem de dünyanın dört bir yanından ziyaretçi alan bir ilimizdir. Her ilçesi birbirinden ayrı güzellik ve özelliğe sahiptir. Midilli Adası'nın tam karşısında, tertemiz denizi ve bakir doğasıyla İzmir'in en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biri, Dikili. Birçok farklı uygarlığın yaşamış olduğu Dikili, doğal güzellikleriyle de önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Merdivenli köyünde bir krater gölü, Demirtaş ve Deliktaş köylerinde de çamlık ve tarihî mağaralar bulunmaktadır. İlçeye bağlı Çandarlı Madra Çayı’na dayanan ormanları ise görülmeye değer doğal zenginlikleri arasındadır. Özellikle yaz aylarında en kalabalık günlerine ulaşan Dikili’de her ne kadar kiralık araç bulmak zor olsa da RentiCar sunduğu onlarca seçenek sayesinde çözüm sunuyor.

Dikili ve yakın çevresinde gezilecek yerler denildiğinde listelenebilecek olan yerler arasında; Atatürk Botanik Bahçesi, Pitane Antik Kenti, Atarneus Antik Kenti, Nebiler Köyü ve mavi bayraklı plajları öne çıkıyor. Deniz, güneş ve kum keyfinin doyasıya yaşanabileceği bu mükemmel ilçede Hayıtlı, Bademli ve Küçük Zindancık koyları binlerce ziyaretçi ağırlıyor.

İzmir Dikili Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

Dikili’yi keşfetmek için 3-4 günlük planlama ile keyifli ve dolu dolu geçecek bir tatil deneyimi yaşamak mümkün. Çıktığınız yolculuğun tadına varmak için yapacağınız doğru araç tercihinizde RentiCar en büyük destekçiniz. İzmir Dikili RentiCar araç kiralama hizmetinden yararlananlar Dikili’de antik kentlerden tarihî yapılara, jeotermal kaynaklardan volkanik alanlara kadar çok çeşitli coğrafi unsuru da keşfediyor. RentiCar sayesinde görmeyi düşlediğiniz doğal zenginliklere konforlu, güvenli, bütçenize uygun ve zamanınızı en iyi şekilde kullanarak ulaşabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular