0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Karaburun Araç Kiralama

Karaburun Araç Kiralama

İzmir Karaburun Araç Kiralama

Şehir merkezine yaklaşık 100 kilometre uzaklıkta bulunan İzmir Karaburun, Türkiye’nin öne çıkan bir turizm bölgesi. Gezilip görülecek çok fazla yeri bünyesinde barındırması sayesinde, İzmir’e gelenlerin gezilecek yerler listesinde mutlaka yer alan İzmir Karaburun araç kiralama açısından da epey tercih edilen bir konum. RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en kaliteli araç kiralama seçeneklerini sunuyor. Daima uygun fiyatlarıyla ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle müşteri memnuniyetine önem veren RentiCar ile tek tıkla ihtiyacınız olan aracı kiralayabilir ve gezinizin tadını çıkarabilirsiniz.

İzmir Karaburun Gezilecek Yerler Nelerdir?

Özellikle Ege’nin gizli kalmış koyları ile ünlü olan İzmir Karaburun, tertemiz denizi ve tertemiz havasıyla büyüleyen bir atmosfere sahip. Karaburun’a gelenler genelde sadece yüzmeyi tercih etmiyor. Buranın denizi dalış yapmak için de oldukça uygun olması sebebiyle Karaburun, dalış severlerin de popüler noktası.

Karaburun’da gezilmesi gereken yerler nelerdir diye sorduğumuzda akla ilk olarak Mordoğan geliyor. Mordoğan, Karaburun’un en turistik bölgesidir. Koyları, tertemiz denizi, sakinliğiyle huzur veren sokakları, tarihî yapıları ve daha birçok şey…

Mordoğan dışında da Karaburun’da görülmesi gereken ayrıca birçok başka destinasyon da mevcut. Örneğin: Dilek Pınarı. Dilek Pınarı, Karaburun’un tam da merkezinde bulunur ve Antik Yunan’da Narcissoss olarak bilinmesiyle de Yunan mitolojisinde epey önemli bir noktadadır. Yılın her mevsimi ücretsiz olarak ziyaret edilebilmektedir. Bunun dışında Saip Köyü de Karaburun’a gelenlerin uğrak noktasıdır. İlçe merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunan Saip Köyü’ne RentiCar aracılığı ile kiraladığınız arabayla 5-10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Taş evlerin ağırlıkta olduğu Saip Köyü, tarihî bir köy meydanını anımsatıyor.

İzmir Karaburun Araç Kiralama Seçenekleri

İzmir ili Türkiye’nin en geniş ulaşım ağına sahip şehirlerinden biridir. İzmir şehir merkezine yaklaşık 100 km uzaklıkta bulunan Karaburun ilçesi, merkezi konumu nedeniyle farklı ulaşım seçeneklerine sahiptir. Karaburun için planladığınız seyahatinizde RentiCar daima yanınızda. renticar.com üzerinden online olarak kiralama işlemi yapacağınız aracı istediğiniz noktadan alma olanağı sunmanın yanı sıra 12 aya varan taksit imkânıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Otogar Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Karaburun araç kiralama nasıl yapılır?

İzmir Karaburun ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İzmir Karaburun araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir Karaburun araç kiralama fiyatı nedir?

İzmir Karaburun araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.