Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Karşıyaka Araç Kiralama

Her mevsim Türkiye’nin en çok turist çeken şehirlerinden biri olan İzmir, gerek doğal güzellikleri gerekse sahip olduğu tarihî zenginlikler ile doyasıya yaşanması gereken bir serüvene benzetilebilir. Hem tatil için hem de iş amaçlı ziyaret edilen İzmir şehrinin en popüler ilçelerinden olan Karşıyaka, görülmesi gereken lokasyonlarda ilk sıralardadır. Adnan Menderes Havalimanı’yla arasında 43 km mesafe bulunmasından şehre gelen turistlerin araç kiralama hizmetlerine ihtiyaçları artmaktadır. İzmir Karşıyaka araç kiralama için konforlu, hesaplı ve güvenilir seçenekleriyle RentiCar, kesintisiz hizmet vermektedir.

İzmir Karşıyaka ‘da Gezilecek Yerler

İzmir’in farklı bölgelerinden 15 dakikalık bir vapur yolculuğu ile ulaşabileceğiniz Karşıyaka; körfezin iki yakasını birleştiren konumu, her gün binlerce kişiyi ağırlayan çarşısı, ara sokaklarına renk katan dükkânları, kokoreç ve midyecileri, günün her saati hareketli mekânları ile keşfedilecek alternatiflerle doludur. Sınırları içerisinde pek çok seyahat rotası alternatifi bulunduran ilçe, gastronomisiyle de ön plana çıkmaktadır. Gezilecek yerler listesinde Eski Levanter Evleri, Zübeyde Hanım Anıt Mezarı ve Uşaklızade Köşkü gibi yerler turistlerin ilgi odağı olmuştur. Huzur veren sosyal alanları, yürüyüş yolları ve kolay ulaşım seçenekleri, ilçeyi tercih edilir hâle getiren unsurlar arasındadır. Alışveriş yapabileceğiniz sayısız dükkân ve mağaza, İzmir’in meşhur lezzetlerini tadabileceğiniz mekânlar ve hareketli bir caddenin buluştuğu Karşıyaka Çarşısı, İstanbul’un Kadıköy Çarşısı gibidir. Özellikle yaz aylarında binlerce şehir içi ve şehir dışı ziyaretçinin ilgi odağıdır. RentiCar’ın İzmir Karşıyaka araç kiralama hizmetlerinden yararlandıktan sonra şehrin tüm güzelliklerini güvenli ve konforlu şekilde keşfedebilirsiniz.

İzmir’in incisinin güzelliklerini keşfederken Ege mutfağının benzersiz tatlarına da kolaylıkla ulaşmanızı sağlayarak kiralık araçlarla İzmir’de geçirdiğiniz günleri özgür, konforlu ve eğlenceli hâle getirebilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Araç Kiralama Seçenekleri

İzmir Karşıkaya’da araç kiralama hizmeti almak RentiCar ile çok kolay. İhtiyaçlarınıza en uygun aracı RentiCar avantajları ile kiralayabilir ve seyahatinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Otomobil kiralama fiyatlarını görmek için araç kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçip fiyat listelerini inceleyebilirsiniz. İzmir Karşıyaka kiralık araç hizmetlerinden günlük, haftalık veya aylık olarak yararlanabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular