Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Ödemiş Araç Kiralama

İzmir’in Ödemiş ilçesi, İzmir'in en güzel tatil ilçelerinden bir tanesidir. Sakin yaşamıyla huzurlu güzel bir ilçe olarak bilinir. Bozdağlar ile Aydın dağları arasında, Küçük Menderes Nehri’nin bulunduğu dört tarafı dağlarla kaplı bir ova üzerine kurulmuştur. Ödemiş’te yapılacak çok fazla aktivite bulunmaktadır. İzmir Ödemiş araç kiralama konusunda da rağbet gören ilçeler arasındadır. RentiCar geniş araç olanaklarıyla Ödemiş’i ve çevre ilçeleri keşfedebilmeniz için kampanyalar yapmaya ve 12 taksit imkânı sunmaya devam ediyor.

İzmir Ödemiş’te Gezilecek Yerler

Ödemiş sakin, doğa harikası bir Ege kasabasıdır. Çam ormanları arasında bulunan Ödemiş; köyleri, yerel tarımsal ürünleri, yöresel kadın el sanatları, deve güreşleri, Rahvan At yarışları, Karambol oyunu, Güzel Öten Kanarya Yarışması, Horoz Dansları gibi geleneksel oyunlarıyla diğer ilçelerden bir adım daha öne çıkmıştır. Ödemiş ve çevresini keşfetmenin en konforlu yolu kendi aracınız ile seyahat etmek. RentiCar ile dilediğiniz aracı seçin ve hayatın tadını yolda çıkarın…

Keşfe Başlayın:

Arasta Çarşısı: Tarihî çarşı, 116 dükkândan ve 3 adet tarihî camiden oluşuyor. Arasta Çarşısı’nda mutlaka yöresel lezzetlerin tadına bakın.

Hamamköy: Cumartesi günleri yerli halkın kendi mahsulü olan meyve ve sebzeler, organik süt ve süt ürünleri, doğal ürünleri ve ege otlarını bulabileceğiniz bir pazar kurulur.

Birgi: Ödemiş ilçesinin gezilip görülmesi gereken yerleri arasında en önemli bölgesi denebilir. Ödemiş merkeze 7 km uzaklıktadır. Osmanlı ve Cumhuriyet döneminin etkileyici mimari örneklerine ev sahipliği yapar. İnanç turizmi merkezi Birgi, adeta bir açık hava müzesini anımsatır. El değmemiş doğası ile Ege’nin en güzel köylerinden biridir.

Keşfedilmeye değer bu topraklara doğru seyahat ederken konforunuzdan ödün vermeyin ve renticar.com ‘a uğrayın. Aracınızı seçin ve hemen yola koyulun.

İzmir Ödemiş Araç Kiralama Seçenekleri

Tarihi ve doğası ile gidenleri kendisine hayran bırakan Ödemiş’te herkesin kendisini mutlu hissedeceği bir yer veya bir lezzet bulmak mümkündür. Ödemiş’i gezip görme kararı aldıysanız seyahatinizin keyfini RentiCar araçlarıyla çıkarın. Hijyen koşullarına önem veren ve rutin araç bakımlarını aksatmayan RentiCar, müşterilerinin memnuniyeti için çalışıyor. RentiCar, güvenli yolculuklar diler.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular