0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Çiğli Araç Kiralama

Çiğli Araç Kiralama

İzmir Çiğli Araç Kiralama 

Çiğli, İzmir ilinin bir ilçesidir. İlçenin kuzeyinde Menemen, doğusunda Karşıyaka ilçeleri, güneyinde ve batısında İzmir Körfezi bulunmaktadır. Gezilip görülecek çok fazla yeri bünyesinde barındırması sayesinde, İzmir’e gelenlerin gezilecek yerler listesinde mutlaka yer alan İzmir Çiğli araç kiralama açısından da epey tercih edilen bir konum. RentiCar, size İzmir’i rahatça gezebilmek için en iyi ve en kaliteli araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır.

İzmir Çiğli Hakkında Bilgi

İzmir; oldukça büyük, kalabalık ve hatırı sayılır trafiğe sahip kentler arasında yer alır. Bu sebeple kendi aracı olmayanlar için en konforlu ve güvenli yöntem araç kiralamaktır. RentiCar geniş araç olanakları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor ve memnuniyetini sağlıyor.

Kuş Cenneti

Çiğli ilçesinin turistik merkezlerinden biri olan Kuş Cenneti, Çamaltı Tuzlası içerisinde yer almaktadır. Yıl içerisinde on binlerce kuşun göç yolu üzerindeki tesiste bulunan dürbün ve gözlem kuleleriyle farklı kuş türlerini yakından gözlemleme fırsatı bulunmaktadır. Ayrıca, bisiklet yolları ile gezinti yapmak da mümkündür. Kuş Cenneti içerisinde flamingo adaları da vardır. İzmir Kuş Cenneti, toplamda 200’ün üzerinde farklı kuş türünü bünyesinde barındırmaktadır.

RentiCar ile İzmir Çiğli Araç Kiralama Seçenekleri

İzmir Çiğli, araç kiralama seçeneklerinin en bol olduğu RentiCar‘dan kiralayacağınız araç sayesinde hem ilçeyi keşfetme şansını yakalamış olacaksınız hem de oradan istediğiniz noktaya zamandan tasarruf ederek ulaşma imkânını yakalamış olacaksınız. RentiCar müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyor. RentiCar’a gelin 12 aya varan taksit imkânlarından yararlanın.

RentiCar ile İzmir Çiğli Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Turistik geziler için en konforlu seçenek her zaman araç kiralamadır ve RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Otogar Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Çiğli araç kiralama nasıl yapılır?

İzmir Çiğli ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İzmir Çiğli araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir Çiğli araç kiralama fiyatı nedir?

İzmir Çiğli araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.