0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Foça Araç Kiralama

Foça Araç Kiralama

İzmir Foça Araç Kiralama

Foça, İzmir’in turistik ilçeleri arasında son zamanlarda Alaçatı kadar popüler olmaya başlamıştır. Doğasının henüz bozulmamış olması burayı ilgi çekici hâle getirmiştir. İzmir şehir merkezine 70 km uzaklıktadır. İzmir Foça araç kiralama popüler tatil beldesinde sevimli köyleri ve küçük koyları gezmek için en doğru tercih olacaktır. Zamandan tasarruf ederek konforunuzdan da ödün vermeden Foça‘daki tüm tarihî ve turistik yerleri keşfetmek RentiCar ile çok kolay. Dilediğiniz tarihlerde istediğiniz aracı seçin ve seyahatlerinizi ertelemeyin.

İzmir Foça’da Gezilecek Yerler

Ege’nin huzur dolu köşesi Foça, adını aldığı ve nesli tükenmekte olan Akdeniz Fokları ile ünlüdür. Tatil beldesinde görebileceğiniz ve keşfedebileceğiniz doğal güzellikler oldukça fazladır.

Bazılarına birlikte göz atalım:

Beş Kapılar Kalesi

Beş Kapılar Kalesi, Foça ilçesinin tarihî yapıları arasında yer alır. 2013 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesi’ne de girmiştir. Deniz kenarında oluşu, bu kaleyi görülmeye değer kılan diğer bir etkendir.

Şeytan Hamamı

İlçe merkezine 2 km uzaklıktadır. Aile mezarlığı olan bu yapının kim tarafından ve ne zaman yapıldığı bilinmemektedir. Şeytan Hamamı, görülmesi gereken tarihî ve turistik yapılar arasında yer alır.

Foça Karakum Plajı

Foça Karakum Plajı, deniz severlerin tercih ettiği mavi bayraklı plajlardan biridir. Yaz mevsiminde en kalabalık olan plajlar arasında ön sıralardadır. Foça merkeze 2 km uzaklıkta yer alan plajda bir adet belediyeye ait kafe bulunmaktadır.

Foça Taş Evleri

Ege’nin ilgi çeken taş evleri, Foça’da da akla ilk gelen mekânlar arasındadır. Foça‘nın dar sokaklarında yürüyüş yapmanın keyfine keyif katan bu yapılar mutlaka görülmesi gerekenler arasındadır. Reha Midilli Caddesi’nden başladığınız bu yürüyüş serüveninde karşınıza her an sizi büyüleyecek bir yapı çıkabilir.

İzmir Foça Araç Kiralama Seçenekleri 

Daima müşteri memnuniyetini prensip edinmiş RentiCar araç kiralama hizmetinden İzmir Foça‘da da faydalanmak artık çok kolay. RentiCar üzerinden kiralayacağınız araçla Foça’yı keşfetmenin tam zamanı. Güvenli bir yolculuk için siz de RentiCar’ ı seçin. Özgürlüğün tadını doyasıya çıkarın.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Otogar Araç Kiralama

Alışveriş Merkezi Araç Kiralama

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Foça araç kiralama nasıl yapılır?

İzmir Foça ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İzmir Foça araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İzmir Foça araç kiralama fiyatı nedir?

İzmir Foça araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.