Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Buca Araç Kiralama

İzmir Buca, şehir merkezinin yanıbaşında tarihî bir yerleşim yeridir; asırlık çınarları, tertemiz, bol oksijenli atmosferi, farklı kültürlerden izler taşıyan tarihî malikaneleri, köyleri, köylüleri, doğal su kaynakları, yemyeşil alanları, parkları, yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve çok daha fazlası ile tarihî bir atmosferde, doğa ile baş başa olabileceğiniz bir yerdir. Buca’nın doğal güzellikleri arasında bulunan Kaynaklar Köyü’nde yürüyüş, tırmanma ve kamp için tercih edebileceğiniz doğal alanlar da görülmeye değerdir. Doğa severlerin ve huzur arayanların mekânı Buca‘ya ulaşmanın en konforlu yolu RentiCar İzmir Buca araç kiralama hizmetinden yararlanarak seyahatinizi planlamak.

İzmir Buca’da Gezilecek Yerler

İzmir şehir merkezine 20 km uzaklıktaki konumu ve şehrin turistik cazibe merkezlerine yakın bir konumda olması ile İzmir’in Buca ilçesi, İzmir seyahatinde gezilebilecek yerler arasında ilk sıralardadır. Sahip olduğu tarihî evleri, kültürel değerleri, doğal güzellikleri, alışveriş ve eğlence noktaları ile Buca’da gezilecek çok çeşitli yerler bulmak mümkündür. Hem aile ile yapılacak bir gezi hem de turistik ve kültürel amaçlı geziler için uygun bir rota olan Buca’ya gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken birbirinden güzel yerler arasında; Buca Gölet, Şirinyer Sevgi Yolu, Yedigöller Parkı, Buca Hasan Ağa Parkı, Protestan Baptist Kilisesi, Kaynaklar Köyü ve Forbes Köşkü yer almaktadır. Buca’ya tatil için geldiğinizde günübirlik bir gezi için ise Konak ilçesinde bulunan ve şehrin simgelerinden biri olan Kordon, Seferihisar’a bağlı Sığacık Köyü, Kemeraltı Çarşısı ve doğal güzelliği ile ünlü Çiçekliköy tercih edilebilir. Seyahatinizin konforu için RentiCar istediğiniz aracı istediğiniz tarih aralığında sizlere sunuyor. İster günlük araç kiralama ister aylık araç kiralama olsun, RentiCar olarak en iyi araç kiralama fiyatlarını ekranınıza getiriyor. Size güvenilir, konforlu ve hijyenik araba kiralama imkânı sağlayan RentiCar sayesinde en uygun kiralık araç avantajlarından faydalanabilirsiniz. Araba kiralama fiyatları hakkında bilgi edinmek için RentiCar’ın 7/24 destek veren 0850 308 0 308 numaralı İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

İzmir Buca Araç Kiralama Seçenekleri

Buca’da geçmişten günümüze kadar gelen bir tarihî görüntü sergilenmektedir. Buca’da yaşam, her şeyden önce zengin bir tarih, kültür ve doğa mirası ile iç içe bir yaşam olarak nitelendirilmektedir. Buca, tarihsel geçmişi ile bünyesinde çok önemli ve günümüzde de yaşayan eserler barınağıdır. Bu değerleri görebilmek için kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeyen RentiCar araç kiralama hizmetinden yararlanabilir ve istediğiniz araç ile seyahatinize başlayabilirsiniz. İzmir Buca araç kiralama hizmetlerini RentiCar farkıyla keşfetmeye başlayın.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular