Ana Sayfa
Lokasyonlar

İzmir Gaziemir Araç Kiralama

En güzel illerimizden birisi olan İzmir’in şehir merkezine yakın olan ilçesi Gaziemir, şehrin en sevilen ve ziyaret edilen yerlerinden biridir. Durum böyle olunca Gaziemir’de araç kiralamaya olan talep de artmaktadır. Bu anlamda RentiCar birçok yerde olduğu gibi İzmir Gaziemir’de de en iyi araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır.

İzmir Gaziemir’de Gezilecek Yerler Nereler?

İzmir Gaziemir’deki en bilinen ve farklı tarzıyla dikkat çeken yer Uzay Kampı’dır. Buraya araç ile ulaşım 10 dk. sürmektedir. RentiCar ile araç kiralayarak Uzay Kampı’na ulaşmanız çok kolay.

Gaziemir’de doğayla iç içe vakit geçirebileceğiniz birçok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan en keyif alacaklarınızdan biri Sarnıç Mahallesi’nde bulunan Sarnıç Gölet’tir. Burada yürüyüş yapabilir, yeşilin tadını çıkarabilirsiniz. Forbes Sevgi Yolu’nda ise yolun her iki tarafında da alışveriş mağazalarının bulunduğu, trafiğe kapalı yolda yürüyebilir, rahat rahat alışverişinizi yapabilirsiniz. Burası alışveriş açısından çok çeşitlidir. Giyim mağazaları, takıcılar, oyuncakçılar, hobi dükkanları, stantlar ve harika lezzetler burada sizi karşılamaktadır. Lezzet demişken buranın en meşhur yemeği ise Gaziemir Köftesi’dir. Birçok restoranda buraya özgü farklı lezzette olan Gaziemir Köftesi’nin tadına bakabilirsiniz.

Mimarisiyle ve tarihiyle de dikkat çeken Gaziemir’de Kolophon Antik Kenti, Seydiköy Anıt Evi, Seydibaba Türbesi, Klaros Antik Kenti ve çok sayıda tarihî eserin bulunduğu Bakla Tepe de burada görülmesi gereken başlıca görkemli yerlerdendir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük fuarlarından biri olan Fuar İzmir’den de bahsetmesek olmaz. Her yıl sayısız kişinin ziyaret ettiği bu fuarı da listenizin ilk sıralarına eklemeyi unutmayın.

RentiCar ile İzmir Gaziemir Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar ile araç kiralama seçenekleri bölgenin her yerinden olduğu gibi İzmir Gaziemir’den de oldukça kolay. Tek yapmanız gereken web sitemiz aracılığı ile bize ulaşmak ve kiralamak istediğiniz aracı seçip adımları takip etmek olacaktır.

İzmir Gaziemir Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralama konusunda RentiCar ile ihtiyacınıza yönelik ve bütçeniz doğrultusunda bir otomobili kolayca bulabilir ve en pratik bir şekilde aracınızı kiralayabilirsiniz. Bunun için araç kiralama adımlarımız üzerinden İzmir Gaziemir lokasyonunu ve tarih aralığını seçmeniz yeterlidir. Ardından karşınıza gelecek olan araç modelleri arasından ihtiyacınız olan aracı seçebilir ve kolayca kiralayabilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular