0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Bakırköy Araç Kiralama

Bakırköy Araç Kiralama

İstanbul Bakırköy Araç Kiralama

Bakırköy, İstanbul Avrupa yakasında Marmara Denizi kıyı şeridinde yer alır. Kentleşme hızının çok yüksek olduğu bir ilçe olmasına rağmen doğal güzelliklerini korumayı başarmıştır.

İstanbul'un en eski ve gelenekli semtleri arasında ön plandadır. 35 km’lik geniş bir alanı kaplamaktadır. Yakın zaman öncesine kadar Bakırköy, Uluslararası Havacılık alanında faaliyet gösteren Atatürk Havalimanı ile büyük bir turizm potansiyeline sahipti. Araç kiralama hizmetlerinin açık ara fark yarattığı ilçe olma konusunda da ön plandaydı. Şimdi ise hâlâ İstanbul Bakırköy araç kiralama hizmetlerinin çokça tercih edilmesini sağlayan ana neden; birbirinden merkezi ilçelere komşu olmasıdır. Eğer siz de Bakırköy’ün kalabalığından sıyrılıp ulaşım konusunda konfor arayanlardansanız RentiCar ile hızlı ve kolay rezervasyon yapın ve gitmek istediğiniz yere güvenle varın.

İstanbul Bakırköy’de Gezilecek Yerler

İstanbul’un tarihî meydanlarından birine sahip olan Bakırköy, gezilmesi gereken ilçeler listesinde ön sıralardadır. Tarihi çok eskiye dayanır, kültür turizmi açısından önemli bir yerdir. Ayrıca modern mekânların da oldukça fazla olduğu yerlerden biridir. Bu doğrultuda gerek tarihî gerekse modern kültürün iç içe geçmiş olduğu Bakırköy’de gezilip görülecek çok yer bulunmaktadır.

Özgürlük Meydanı

Bakırköy'ün en bilindik ve ziyaretçi sayısının en fazla olduğu alan denebilir. Filmlerde dahi buluşma noktası olarak kullanılan ve bu tarafıyla meşhur olmuş meydanda 2 adet alışveriş merkezi, birçok kafe ve çay bahçesi bulunmaktadır. Ayrıca Bakırköy sahiline de yakın mesafededir.

Atatürk Deniz Köşkü

Burası Mustafa Kemal Atatürk için özel yaptırılmıştır. Atatürk’ün İstanbul'a sık sık gelmek zorunda olmasından dolayı yapacağı çalışmaları şahsına özel bir alanda gerçekleştirebilmesi için inşa edilmiştir.

Florya Sosyal Tesisleri

Deniz kenarı, sessiz sakin, şehrin kaosundan uzaklaşıp kafa dinleyebileceğiniz bir mekân. Mekânda piyasaya göre daha uygun fiyat olanaklarıyla yemek yiyip dingin vakitler geçirebilirsiniz.

Florya Atatürk Ormanı

Mustafa Kemal Atatürk'ün 1937 yılındaki talebi üzerine ağaçlandırılmıştır. Bölge halkının da dışarıdan gelenlerin de huzur ve eğlence noktasıdır.

İstanbul Bakırköy Araç Kiralama Seçenekleri

Bakırköy, araç kiralama konusunda ihtiyacın yüksek olduğu ilçeler arasında yer alır. Ulaşım olanaklarının çok olmasının yanında yoğunluğun da bir o kadar fazla olduğu bölgelerden biridir. Gideceğiniz yere sıkıntı yaşamadan ulaşmanın en doğru yöntemi RentiCar’ın araç güvencesiyle seyahat etmektir. Güvenilir ve konforlu araç seçenekleri ile Bakırköy’de de hizmet veren RentiCar, yolculuklarınız için en iyisini düşünür.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bakırköy araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul Bakırköy ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul Bakırköy araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Bakırköy araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul Bakırköy araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.