0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Halkalı Araç Kiralama

Halkalı Araç Kiralama

İstanbul Halkalı Araç Kiralama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Halkalı, Küçükçekmece ilçesine bağlı bir semttir. TOKI tarafından yapılan yeni binalarla semt değişime uğramaya başlamıştır. Ayrıca eskiden kullanılan Atatürk Havalimanı’na olan yakınlığı ile de havalimanı çalışanları tarafından oturmak için tercih edilmiştir. İş merkezlerinin yoğunlukta olduğu İstanbul Halkalı araç kiralama konusunda epey talep görmektedir. Konforun ve güvenilirliğin adresi RentiCar’a gelin, ihtiyacınız olan aracı kiralayın.

İstanbul Halkalı Hakkında Bilgi

Halkalı, İstanbul’un Avrupa yakasında, Marmara Denizi kıyısında yer alan Küçükçekmece ilçesinin bir semtidir. Türkiye’deki en eski yerleşim yerlerinden biri olan ilçe, günümüzde de kalabalık bir yerleşim bölgesidir. Merkeze olan uzaklığı yaklaşık 2,5 km mesafedir. Gezilip görülecek yerler açışından da güzel mekânlara sahip olan semti daha yakından tanıyalım.

Yarımburgaz Mağarası

Yarımburgaz Mağarası, Küçükçekmece ilçesinin en turistik yeridir. İlçede Güvercintepe Mahallesi mevkinde yer alan mağara, 2000’li yılların başında 1. derece Arkeolojik-Doğal Sit Alanı statüsüne sahip olmuştur. Mağaranın iç mekân tasarımından geçmişte bir kilise olarak kullanıldığı bilgisi ortaya çıkmaktadır.

Küçükçekmece Gölü

Küçükçekmece Gölü hem çevre semtlerden hem de diğer ilçelerden ziyaretçi ağırlar. Piknik alanları, mesire yerleri, koşu ve yürüyüş parkurları ile ilçenin en popüler turizm bölgesidir. Şehrin kargaşasından kaçış noktasıdır.

Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi

Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi, Küçükçekmece ilçesinde, Atatürk Mahallesi’nde hizmet vermektedir. Araba koleksiyoncusu Mehmet Arsay’ın klasik arabaları sergilenmektedir. Giriş ücreti talep edilmeyen müzeye cumartesi ve pazar günleri, 10:00 ile 17:00 saatleri arasında girebilirsiniz.

Atatürk Evi

Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evin birebir kopyası olarak inşa edilmiş olan yapı 2000 yılından beri hizmet vermektedir.

RentiCar ile İstanbul Halkalı Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul araç kiralama hizmetlerinin en yoğun iş yaptığı şehirdir ve Halkalı ilçesi yoğunluğun oldukça fazla olduğu ilçeleri arasında yer alır. RentiCar araç kiralamada günlük araç kiralayabileceğiniz gibi uzun dönem araç kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Web sitemize giriş yaparak bütçenize uygun dilediğiniz aracı seçebilirsiniz. RentiCar ile yolculuklarınızın tadını doyasıya çıkarın.

İstanbul Otogar Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Halkalı araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul Halkalı ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul Halkalı araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Halkalı araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul Halkalı araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.