0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Bahçeşehir Araç Kiralama

Bahçeşehir Araç Kiralama

İstanbul Bahçeşehir Araç Kiralama

İstanbul’un Başakşehir ilçesine ait olan Bahçeşehir semti, İstanbul’un merkezî noktalarına uzak bir konumdur. Bu sebeplerle İstanbul halkı İstanbul Bahçeşehir araç kiralama seçeneklerini kullanarak yoğun tempolu günlerini kolaylaştırmaktadır.

İstanbul Bahçeşehir Hakkında Bilgi

Bahçeşehir, İstanbul’un Başakşehir ilçesine bağlı olan bir semttir. Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alır. Toki tarafından toplu konut projeleri çerçevesinde yapılaşmaya açıldığı son 15 yıl içerisinde planlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin ilk uydu kenti olma unvanını kazanmıştır. Bahçeşehir, nüfus açısından sosyoekonomik kitlenin çokça bulunduğu bir bölgedir. Aynı zamanda içerisinde bulundurduğu iş yerlerinin çokluğu sebebiyle ticaret merkezi de sayılabilir.

Geçmişine kısaca baktığımızda ilk yerleşim 1994 yılında yapılmıştır. Uydu kent projesi o zamanlar planlanmış ve günümüzde başarıya ulaşmıştır.

Bahçeşehir’e Ulaşım Nasıl Olur?

Bahçeşehir yaşam merkezi, İstanbul şehir merkezinin 25 km batısında yer almaktadır. TEM Otoyolu ile özel aracınızla ulaşabilirsiniz. İstanbul-Edirne demiryolunun bir kısmı da Bahçeşehir sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda Ispartakule tren istasyonu da burada bulunmaktadır.

RentiCar ile İstanbul Bahçeşehir Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul son derece büyük, kalabalık ve yoğun trafiğe sahip bir şehirdir. Bu sebeple kendi aracı olmayanlar için en konforlu yöntem araç kiralamaktır. RentiCar hijyen koşullarına önem verir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar. RentiCar ile yolculuklar çok daha güvenli ve keyifli.

RentiCar ile İstanbul Bahçeşehir Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul içinde yoğun tempoda bir hayat yaşıyorsanız araç kiralamak tam size göre. RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

İstanbul Otogar Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Bahçeşehir araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul Bahçeşehir ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul Bahçeşehir araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Bahçeşehir araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul Bahçeşehir araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.