Kampanyalar Kampanyalar Sıkça Sorulan Sorular SSS
Lokasyonlar
İstanbul Merter

İstanbul Merter

İstanbul Merter Araç Kiralama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Merter, Bahçelievler ilçesine bağlı bir semttir. İstanbul’un neredeyse merkezinde yer alan İstanbul Merter araç kiralama konusunda da çoğunlukla tercih edilen bir bölgedir. Tam da bu noktada bulunan RentiCar, sizleri şehrin görülmeye değer noktalarına en konforlu ve güvenilir şekilde ulaştırmak için kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor. RentiCar’ı tercih ederek bütçenize en uygun arabayı kiralayabilir ve rahatlıkla istediğiniz yerleri gezebilirsiniz.

İstanbul Merter Gezilecek Yerler Nelerdir?

Merter İstanbul’da Bahçelievler ve Güngören arasında kalan bir semttir. Güneyinde Zeytinburnu, kuzeyinde Güngören, doğusunda Topkapı ve batısında Bahçelievler bulunur. Tekstilin cenneti olarak bilinir. İstanbul’un merkezi bir noktasında bulunmasından ötürü ulaşım ağı çok geniştir ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin ek binası da Merter’de bulunur.

Merter yakınlarına bakıldığında etrafında birçok alışveriş merkezi bulunur. Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Olivium Outlet Center, Merter Alışveriş Merkezi ve daha fazlası.

Bunun dışında Zeytinburnu sahile çok yakındır ve Merter’de yaşayan sakinler genelde bu sahili pek fazla kullanır.

Merter merkeze yaklaşık 10 dakika mesafede bulunan Panorama 1453 Tarihi Müzesi de her İstanbullunun bildiği bir yerdir. Bu müzede İstanbul’un fethi geniş bir alanda panoramik olarak resmedilmiştir.

İstanbul Merter Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama hizmeti ile RentiCar, müşterilerine güven vermesi ve onların memnuniyetini her daim ön planda tutmasıyla en tercih edilen araç kiralama şirketleri arasında. Merter’de de RentiCar sizlerin yanında. Geniş araç seçeneklerine sahip RentiCar ‘da aradığınız her türlü aracı bulabileceksiniz.

Renticar.com ‘u ziyaret edin ve dilediğiniz tarih aralığını seçin. İstediğiniz araç dilediğiniz tarih aralığında sizin belirlemiş olduğunuz lokasyonda siz bekliyor olacak.  Ayrıca RentiCar sizlere 12 aya varan taksit imkânı sunmaya devam ediyor. Konforlu ve güvenilir bir seyahat için siz de RentiCar ‘ı tercih edin.

İstanbul Merter Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular