Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Mecidiyeköy Araç Kiralama

İstanbul ilinin en işlek ilçelerinden olan Şişli’nin bir semtidir. İstanbul’un en kalabalık ve aradığınız her şeyi bulabileceğiniz semtleri arasında ön sıralarda yerini alır. İstanbul Mecidiyeköy araç kiralama hizmetinin açık ara farkla en fazla talep gören bölgesidir. Mecidiyeköy’den gitmek istediğiniz her noktaya bağlantının kolay gerçekleşebilmesi sebebiyle araç kiralama çok konforlu bir tercihtir. Yapacağınız tüm yolculuklarda RentiCar her daim yanınızda.

İstanbul Mecidiyeköy Hakkında Bilgi

Şişli, Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren konumu ile İstanbul’da dilediğiniz noktaya geçişin mümkün olduğu bir konumda yer alıyor. Şişli ve civarında görebileceğiniz epey yer bulunmaktadır. Birlikte biraz onlara göz atalım.

Bomontiada

Eski Bomonti Bira Fabrikası’na kurulan Bomontiada, yerli ve yabancı turistlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken bir yerdir. İstanbul'daki günübirlik aktivitelerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Maçka Demokrasi Parkı

Maçka Demokrasi Parkı, Şişli’de gezilecek yerler arasında en huzurlu olan mekânlardan biridir. Parkın içerisinde sabahları spor yapabileceğiniz spor aletleri, çocuklar için oyun alanları, çay ve kahve içebileceğiniz ve yemek yiyebileceğiniz bir lokanta bulunmaktadır.

Şişli Cami

Abide-i Hürriyet Caddesi ile Halaskar Gazi Caddesi’nin kesiştiği noktada konumlanmıştır. Cami 1949 yılında inşa edilmiştir. İbadete açık olan cami, gün içinde çok fazla ziyaretçiyi karşılıyor.

Aya Dimitri Rum Kilisesi

Kilisenin inşa edildiği tarih net olarak bilinmemektedir. Yapının girişinde dört sütun bulunmaktadır. İçerisinde ahşap oyma süslemeleri ve altın kaplama ikonostasis vardır. Her gün çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır.

RentiCar ile İstanbul Mecidiyeköy Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul’un göbeği, en işlek noktası olan Şişli ilçesinin en yoğun semtlerinden biridir Mecidiyeköy. RentiCar müşterilerinin memnuniyetini sağlayacak şekilde kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. Aradığınız kriterlere uygun her türlü aracı bulabileceğiniz RentiCar ile araç kiralamada güvenli seyahatler sizleri bekliyor.

renticar.com’a girin, fırsatları yakalayın.

RentiCar ile İstanbul Mecidiyeköy Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular