0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Kadıköy Araç Kiralama

Kadıköy Araç Kiralama

İstanbul Kadıköy Araç Kiralama

Kadıköy, İstanbul ili içerisinde Anadolu yakasında yer almaktadır. Kadıköy'deki yerleşmenin başlangıcını oluşturan tarihsel çekirdek, Haydarpaşa Garı ile Moda Burnu'nun oluşturduğu alanda yer almaktadır.

RentiCar konforuyla İstanbul Kadıköy araç kiralama ile aracınızla görülmeye değer yerleri gezebilirsiniz.

İstanbul Kadıköy Gezilecek Yerler

1908 yılında inşa edilen Haydarpaşa Garı, şüphesiz Kadıköy’ün ve İstanbul’un simge yapılarının başında geliyor. Defalarca zarar görmesine rağmen Boğaz’a karşı dimdik ayakta durmayı başaran yapı, mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor.

Anadolu’daki Beyoğlu olarak nitelendirebileceğimiz Kadıköy Çarşısı hem alışveriş yapmak hem de semtin dinamiğini gözleyebilmek için uğramanız gereken en özel yerlerden. Burada balıkçıdan antikacıya, aklınıza gelebilecek her konuda bir dükkâna rastlamanız mümkün. Kanuni döneminde yapılan Fenerbahçe Feneri, Osmanlı zamanında yapılmış ilk fener olma özelliğini taşımaktadır. Feneri görmek için Fenerbahçe Burnu’nu ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Moda’ya doğru götüren Bahariye Caddesi; içinden geçen tramvayı, araç trafiğine kapalı oluşu, sahip olduğu pek çok kafe ve restoran ile semtin en işlek yerlerinin başında geliyor. Kadıköy’e gelmişken günümüzde müze olarak hizmet veren Barış Manço Evi’ni ziyaret edebilirsiniz. Günümüzde bir kafe olarak hizmet vermeye devam eden Tarihî Moda İskelesi semtin en özel yapıları arasında bulunuyor. İskele 1917 yılında yapılmış olup 1937 yılındaki fırtınada büyük zararlar görmüştür. 2000 yılına gelindiğinde ise yapı aslına uygun olarak restore edilmiştir. Kadıköy’e gelmişken Caddebostan Sahili’ne de mutlaka uğramalı ve atmosferini yaşamalısınız.

İstanbul Kadıköy Araç Kiralama Seçenekleri

RentiCar güvencesiyle İstanbul Kadıköy araç kiralama hizmetleri ile aracınızı kiralayabilir, bütçenizi sarsmadan en uygun ve kaliteli araçları istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Web sitesi üzerinden seçim yapabilirsiniz.  Sizlerin memnuniyeti için ihtiyaçlarınızı belirliyor ve bu doğrultuda hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

İstanbul Kadıköy Araç Kiralama Fiyatı

RentiCar İstanbul Kadıköy araç kiralama fiyatları koşullara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bizler her zaman bu konuda sizlerin memnuniyetini düşünmekte ve uygun fiyatlarda kaliteli araç kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız.

İstanbul Otogar Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Kadıköy araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul Kadıköy ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul Kadıköy araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul Kadıköy araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.