Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Maslak Araç Kiralama 

Maslak, İstanbul'un en eski semtlerinden biri olma özelliğini korumaktadır. Bu sebeple hâlâ iş ve tatil nedeniyle İstanbul'a gelenler Maslak’a mutlaka uğramaktadır. Buna ek olarak Maslak, finans sektörünün ana merkezi olma özelliğini taşır. Son dönemde trend restoranların ve etkinlik mekânlarının da sıklıkla görüldüğü bir semt olmaya başlamıştır. Maslak ve çevresinde zamandan tasarruf ederek seyahat etmenin en doğru yöntemi özel araç ile yolculuk yapmaktır.  Bu doğrultuda İstanbul Maslak araç kiralama hizmeti epey yoğun bir trafiğe sahiptir. RentiCar, geniş araç olanakları ile en iyi hizmeti sunuyor.

İstanbul Maslak Hakkında Bilgi

İstanbul iş hayatının en hareketli bölgelerinden biri olduğu gibi şehirdeki diğer iş bölgelerine de oldukça yakın olan Maslak; tam anlamıyla gün içinde yollar, arabalar ve gökdelenlerle iç içe olmanız anlamına gelir. Son zamanlarda işine kısa sürede gitmek isteyenlerin de tercih ettiği destinasyon hâline gelmiştir. Maslak’a gidenlerin Maslak ve yakın çevresinde yapabileceklerine değinelim.

SANAYİ 313

Maslak Atatürk Oto Sanayi’nin içerisinde, Enis ve Amir’in yarattığı yüksek tavanlı loft tarzı tuğla, beton, metal ve cam malzemeli mekân, sanat, mimari, moda ve yemeği bir araya getiriyor. Burada birbirinden leziz yemekler yiyebilir, bol çeşit mezelerin tadına bakabilirsiniz.

Adres: Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım 10. Sokak No:313 Maslak/ 02122863857

Orijin Plaza, Gram Bakery

‘Daima taze ve mevsiminde sebzeler kullanmak’ felsefesi ile açılan mekânda, lezzetli atıştırmalıklar ve fırından çıkanlar mekânın hemen girişinde tezgâh üzerinde sergilenir. Açık mutfağın ve masaların bulunduğu geniş bölümde oturduğunuzda mutfaktan çıkan enfes tatları hazırlayan şeflerin çalışmalarını seyredebilirsiniz.

Orijin Plaza, Günaydın

İstanbul’da son yıllarda oldukça yaygınlaşan et restoranı furyasını başlatan popüler restoran Günaydın, Orijin Plaza’da da mekân açtı. Salata ile yetinemeyenler ve protein ağırlıklı beslenmeyi tercih edenler restoranın lezzetli etlerine öğle aralarında da ulaşabilmekten memnun. Etiler’deki tarzı gibi buraya da et restoranından çok fine dining bir restoran şıklığı hâkim.

Adres: Eski Büyükdere Cad. No:27

RentiCar ile İstanbul Maslak Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Maslak araç kiralama için RentiCar sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü aracı bulabileceğiniz kaliteli hizmet sunuyor. Geniş araç olanakları sayesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutan RentiCar ile özgürlüğünüzün tadını çıkarın, seyahatlerinizi ertelemeyin. Konforun ve güvenin keyfini RentiCar ile yaşayın.

RentiCar ile İstanbul Maslak Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular