0850 308 0 308
İletişim Merkezi
İstinye Araç Kiralama

İstinye Araç Kiralama

İstanbul İstinye Araç Kiralama

Tarih boyunca uygarlıklara kucak açan İstinye, İstanbul Boğazı'nın Rumeli yakasında yer alan bir sahil semtidir. İstanbul’un en sevilen ilçelerinden biri olan Sarıyer’e bağlıdır. Oldukça zengin yerleşim yerlerinden biridir. Kuzeyde Yeniköy, güneyde Emirgan semtleriyle komşu oluşu da buranın popüler olmasına katkı sağlamaktadır. İstanbul İstinye araç kiralama hizmetinden yararlanarak bu semti ve yakın çevresindeki birbirinden güzel semtleri görme fırsatını yakalayın. RentiCar’a gelin, seyahatlerinizi gönül rahatlığı ile yapın.

İstanbul İstinye Hakkında Bilgi

İstanbul’un şirin semtlerinden biri olan İstinye, tarihî eser özelliği taşıyan binalar bakımından zengin oluşu ile ön plana çıkar. Semt, Sarıyer ilçesine bağlıdır ve Maslak-Tarabya istikametinde yer alır. İstinye, sabah yürüyüşleri açısından epey tercih edilen bir sahile sahiptir ve sahilinde dilerseniz bir mola verip kahvenizi, çayınızı da içebileceğiniz mekânlar mevcuttur. İstinye semtine gittiğinizde görmenizi tavsiye edeceğimiz birkaç yere değinmek istedik.

İstinye Park

Türkiye'nin en prestijli alışveriş merkezi İstinye Park, ailenizle birlikte katılabileceğiniz birçok aktiviteye de ev sahipliği yapıyor. Ev alışverişinizi yapmanız için büyük bir marketi, en güncel filmleri izleyebileceğiniz sineması ve birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapmasıyla İstinye'de yaşarken sosyal hayatınızı geçirmeniz için bir alan yaratıyor.

İstinye Sahil

İstinye sahilinin Yeniköy-Ortaköy hattı boyunca sahil kısmında koşu yapmanız mümkündür. Ayrıca sahildeki çay bahçelerinde mola verip keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Emirgan Korusu

İstanbul’un en meşhur korusu arasında bulunan Emirgan, İstinye’ye oldukça yakındır ve en çok ziyaret edilen noktaları arasındadır. Şehrin kaosundan kurtulmanın en kısa yoludur.

RentiCar ile İstanbul İstinye Araç Kiralama Seçenekleri

İstinye, İstanbul’un en işlek ve popüler noktalarına yakın mesafede konumlanmıştır. Konforlu ve güvenli bir ulaşım için RentiCar sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü aracı bulabileceğiniz kaliteli hizmet sunuyor. Araç kiralamada uzmanlaşmış, müşterilerinin memnuniyetini önemseyen RentiCar her zaman yanınızda.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul İstinye araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul İstinye ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul İstinye araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul İstinye araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul İstinye araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.