Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Altunizade Araç Kiralama

İstanbul Altunizade araç kiralama, RentiCar ile uygun fiyatlı ‘’rent a car’’ hizmeti alabileceğiniz lokasyonlar arasında yer almaktadır. İş ortaklarımıza ait kiralama ofislerinin merkezi konumu sayesinde aracınızı kolayca teslim alabilir ve seyahatinize hızlı bir şekilde devam edebilirsiniz.

Altunizade ilçesinde araç kiralamaya buraya tıklayarak hemen başlayın!

RentiCar ile Altunizade Araç Kiralama

RentiCar’ın kolay araç kiralama adımları ile ihtiyacınız olan aracı birkaç dakika içerisinde kiralayabilirsiniz. Aracı kiralamak istediğiniz tarih aralığını seçtikten sonra, karşınıza o tarih aralığında kullanabileceğiniz araçlar çıkacaktır. Bu araçlar arasından aşağıdaki özelliklere göre filtrelemeler yapıp dilediğiniz aracı seçebilirsiniz.

  • Vites Tipi (Otomatik & Düz Vites)
  • Yakıt Tipi (Dizel & Benzin)
  • Fiyat Aralığı
  • Türüne Göre (Orta Boy, Büyük Araçlar, Minivanlar, SUV Araçlar)
  • Koltuk Sayısı (4 Koltuk, 5 Koltuk, 9 Koltuk)
  • Araç Markası

Ayrıca; kredi kartına taksit imkânı, dezenfekte edilmiş araçlar ve ücretsiz iptal hakkı, tüm müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklar arasındadır.

Altunizade Nerededir?

Altunizade, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı bir mahalledir. Boğaziçi Köprüsü’nün Anadolu yakasındaki çıkışı olması nedeniyle şehrin hareketli lokasyonlarından birisidir. Büyük ve Küçük Çamlıca, Koşuyolu, Acıbadem, Kısıklı, Üsküdar Merkez ve sahil yolu Beykoz istikameti gibi bölgelere geçiş niteliğinde olması, önemini arttırmaktadır.

Semt “Altunizade” adını, dönemin köklü ailelerinden olan Altunizade ailesi tarafından kurulması nedeniyle almıştır.

İstanbul’un en eski alışveriş merkezlerinden olan Capitol Alışveriş Merkezi, Üsküdar Üniversitesi, 29 Mayıs Üniversitesi, İstanbul Şehir Üniversitesi kampüsleri, Başkent Üniversitesi Hastanesi gibi önemli tesisler, semti hareketli kılan yerler arasındadır.

Altunizade mahallesi; Üsküdar, Kadıköy, Beykoz yönlerinden gelen otobüs hatları, Kadıköy – Üsküdar ve Beykoz sarı dolmuşları, Metrobüs durağı ve M5 metro hatları ile kolayca ulaşılabilen bir lokasyondur.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular