Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Acıbadem Araç Kiralama

Acıbadem, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan, Kadıköy ilçesi sınırları dahilinde bir mahalledir. Acıbadem semtinin Altunizade ile sınır kısmında bulunan Validebağ Korusu; Acıbadem’in, yoğun olan yerleşim yerleri ile trafiğinden sıyrılıp nefes alma noktası olarak görülür. Acıbadem semti birçok noktaya olan yakınlığından kaynaklı çoğu insanın tercih ettiği bir mahalledir. İstanbul Acıbadem araç kiralama hizmeti ile dilediğiniz noktaya konforunuzdan ödün vermeden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Acıbadem Hakkında Bilgi

İstanbul’un en önemli iki büyük belediyesinin de önemsediği tek semttir Acıbadem. Her iki ilçenin de havasından suyundan nasibini alan Acıbadem, tam ortada yer aldığı için bu mahallenin yarısı Üsküdar’a yarısı da Kadıköy’e bağlıdır.

Diğer bir özelliği; çevrede oldukça bol miktarda olan okulların öğrencileri, çevredeki kafelerde epey takıldığından onlar da mahallenin olmazsa olmazları ve tüm mahalle sakinleri bu sokaklarda birbirlerine karşı saygı çerçevesinde yaşayıp gitmektedirler.

Badem Tat

Burası ismi gibi nefis tatlıların ve elbette ki acıbadem kurabiyelerinin sunulduğu bir pastane. Ayrıca çok çeşit ve lezzetli kahvaltılar da hazırlıyorlar.

Koşuyolu Parkı

Acıbadem, maalesef çok fazla yeşil alana sahip bir semt değildir. Bu nedenle mahalle sakinleri birkaç dakika yürüme mesafesindeki Koşuyolu Parkı’nı çok sık ziyaret ederler.

Yakın çevresinde de aklınıza gelen her türlü mekânı bulabileceğiniz Acıbadem, her anlamda tercih sebebi bir semt olma özelliğini taşımaktadır.

Özel aracınız ile dilediğiniz noktaya dakikalar içinde ulaşıp isterseniz sakin bir akşamüstü kahvesi yudumlayabilir isterseniz arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

RentiCar ile İstanbul Acıbadem Araç Kiralama Seçenekleri

İstanbul Acıbadem araç kiralama için RentiCar sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü aracı bulabileceğiniz kaliteli hizmet sunuyor. Güvenli bir yolculuk için siz de RentiCar’ı seçin. Özgürlüğün tadını doyasıya çıkarın.

RentiCar ile İstanbul Acıbadem Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Araç kiralamak istiyorsanız RentiCar bu noktada sizlere en konforlu ve en uygun araç kiralama seçeneklerini sunmaktadır. Web sitemize giriş yaparak bütçenize en uygun ve en konforlu aracı kendiniz belirleyebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat her zaman RentiCar’da.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular